Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Doctor Who’ya Katılacak Yeni İsim Açıklandı

İlk olarak 1963 yılında yayınlanmaya başlayan Doctor Who dizisinde şimdiye kadar Doktor rolünde 13 kişiyi izledik. Jodie Whittaker‘dan görevi devralan yeni Doktor ise en sonunda açıklandı. Netflix‘in çok ses getiren Sex Education dizisinden tanıdığımız Ncuti Gatwa, Jodie Whittaker‘dan görevi devralacak 15.Doktor olduğu geçtiğimiz aylarda resmi olarak açıklanmıştı.

Oldukça büyük hayran kitlesi olan dizinin ayrıca global yayın haklarının Disney Plus tarafından alındığı ve Disney‘in yeni sezonlarda yardımcı yapımcı olacağı gibi detaylar geçtiğimiz haftalarda açıklanmıştı. Ancak tüm bunlara rağmen, henüz 15.Doktorun yardımcısının kim olduğu açıklanmamıştı.

Gatwa’ya Millie Gibson Eşlik Edecek

Tüm bu merak geçtiğimiz gün BBC One‘da yayınlanan Children In Need programında giderildi. Ncuti Gatwa‘ya Coronation Street’teki Kelly Neelan rolüyle adından söz ettiren Millie Gibson eşlik edecek.

Bu rol bir armağan ve bir rüyanın gerçekleşmesi. Doktor’un yol arkadaşı olarak seçilmekten büyük bir onur duyuyorum. Benden önce seyahat eden yol arkadaşlarının boşluğunu doldurmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Ayrıca geçtiğimiz saatlerde Disney Plus‘ın resmi Twitter hesabı üzerinden Ncuti Gatwa‘nın Millie Gibson‘ı tanıttığı bir video paylaşıldı.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Vivo’nun yeni orta-üst seviye telefonu Vivo V30, Türkiye pazarına giriş yaptı. Fiyat baremine göre amiral gemisi özelliklere sahip telefonun detaylarına bir göz atalım. Vivo...

Oyun İndirimleri

Joey Drew Studios‘un sevilen oyun serisi Bendy and the Dark Revival, 2022 yılında piyasaya sürüldükten sonra hayranlarını büyülemeyi başardı. Ancak, serinin sadık takipçileri daha...