Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Doctor Strange in the Multiverse of Madness’tan Wanda’nın Olduğu Yeni Tanıtım Videosu Paylaşıldı

Spider Man: No Way Home filminin vizyona girmesinden beri gişede çok büyük başarılar yakalayan Marvel sıradaki filmi için geri sayım başladı. Disney Plus’ta yayınlanan WandaVision ve diğer diziler ile doğrudan bağlantılı olacak filmin vizyona girmesi için yalnızca 1 ay kaldı.

Özellikle Marvel hayranlarının oldukça büyük umutlarla beklediği filmden ise yeni bir tanıtım videosu paylaşıldı. Paylaşılan bu videoya baktığımız zaman kurulan bir çok teorinin gerçek olabileceğini görüyoruz. Daha önce ki yayınlanan fragmanlarda Wanda‘nın çocuklarını aradığını görmüştük. Bu tanıtım videosunda ise artık çocukları görüyoruz.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness’tan Yeni Tanıtım Videosu

Doctor Strange in the Multiverse of Madness için paylaşılan son tanıtım videosuna baktığımızda işlerin biraz kontrolden çıktığını görüyoruz. Wanda‘nın aklını yitirmeye başladığını ve Disney Plus‘ta yayınlanan WandaVision dizisinde oluşturduğu kendi evrenine gidip geldiğini görüyoruz.

Marvel tarafından daha yayınlanan daha önceki fragmanların ardından birçok teori oluşturulmuştu. Bu teorilerden en büyüğü ise Wanda’nın aklını yitirmesiydi. Bu kadar büyük umutlarla beklediğimiz film umarım beklentilerimizi karşılar.

Marvel Indıa Hesabında Yeni TV Spot’u Paylaşıldı

Marvel’ın resmi Hindistan hesabından ise vizyon tarihine yalnızca 1 ay kalan film için yeni TV spotu yayınlandı. Yayınlanan bu TV spotunda, Doctor Strange varyantlarını ve filmde yer alacak diğer karakterleri farklı açılardan bir daha görüyoruz.

https://twitter.com/Marvel_India/status/1511607135976656898

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Teknoloji Haberleri

Microsoft, Windows 11’in bir sonraki büyük güncellemesi olan 24H2’yi ön izleme kanalında yayınladı. Bu güncelleme, kullanıcı deneyimini geliştiren ve işletim sistemine yeni özellikler ekleyen...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...