Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Disney Plus
Disney Plus

Sinema Haberleri

Disney Plus Yerli Yapım Olan Ru Dizisi için Yeni İsimlerle El Sıkıştı

Ülkemizde özellikle son günlerde en çok konuşulan dijital içerik platformlarından bir tanesi şüphesiz ki Disney Plus. Geçtiğimiz günlerde ülkemizdeki fiyat politikasını ve yayınlarına başlayacağı tarihi açıklayan platformdan, hala daha dikkat çekici haberler gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde TV100  Magazin Müdürü Birsen Altuntaş’ın kaleme aldığı habere göre, 14 Haziran’da Türkiye pazarına bomba gibi girmeye hazırlanan Disney Plus’ın en merakla beklenen dizilerinden Atatürk dizisi hakkında birçok bilgi sahibi olduk. Yine Birsen Altuntaş’ın kaleme aldığı habere göre Disney Plus’ın bir diğer yerli yapımı hakkında yeni bilgiler elde ettik.

Mert Yazıcıoğlu’nun Partneri Meryem Uzerli Olacak

TV100  Magazin Müdürü Birsen Altuntaş’ın kaleme aldığı habere göre, Disney Plus’ın çok konuşulacak dizilerinden biri Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği ve Bahadır Karataş yöneteceği Ru dizisi olacak. Urla’da çekilecek olan dizinin başrolü ise Mert Yazıcıoğlu olacak.

Mert Yazıcıoğlu dizide annesi kanser hastası olan, herkesi zorlayan problemleri oldukça kısa sürede çözen ve üstün zekâlı oaln Uzer karakterine hayat verecek. Uzer’in hayatını eşiyle beraber RU adlı restoranı işleten Reyan’la karşılaşması baştan aşağıya değiştirecek.

Reyan rolü için Medyapım’ın patronu Fatih Aksoy, Meryem Uzerli‘ye teklif götürdü. Aksoy ile Uzerli geçen günlerde yemekte bir araya gelip diziyi konuştu. Dizinin hikayesini çok seven ve canlandıracağı karakteri benimseyen Uzerli, Cannes Film Festivali‘nin ardından İstanbul’a gelip dizi hakkında son görüşmelerini gerçekleştirecek.

Kaynak; TV100 Magazin Müdürü Birsen Altuntaş

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Rainbow Six Siege, 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana oyuncuların ilgisini çeken ve devamlı olarak güncellenen bir oyun haline geldi. Ubisoft’un 5v5 FPS oyunu,...

Telefon Haberleri

Samsung, uygun fiyatlı tablet seçeneklerini genişletmeye devam ediyor. Şirket, 2022 yılında Galaxy Tab S6 Lite modelini Snapdragon 720G ve 732G işlemcilerle yenilemişti. Şimdi ise,...

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...

Telefon Haberleri

Samsung, Galaxy A serisini genişletmeye devam ediyor. Serinin yeni üyesi Galaxy A55 5G, Google Play Console’da listelendi ve bazı teknik özellikleri ortaya çıktı. Bu...