Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Disgaea 7
Disgaea 7

Oyun Haberleri

Disgaea 7: Vows of the Virtueless, 2023’te Çıkış Yapacak!

Disgaea 7: Vows of the VirtuelessNippon Ichi Software’in serisi, Cehennem Modu, birimleri “Jumbification” yoluyla devasa boyutlara çıkarma yeteneği, yeni özgürlük gibi ek özelliklerle çokça tanınan sert taktik strateji oyunu olmaktan daha fazlasını sunuyor gibi görünüyor. Disgaea 7 için yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Disgaea 7: Vows of the Virtueless’ın Resmi Açıklaması Şu Şekilde:

Disgaea 7

“Hinomoto’nun şeytani krallığı değişiyor ve asil savaşçıların günleri sayılı. Kargaşaya kapılan tembel samuray Fuji ve bushido hayranı Pirilika, zalim bir rejime karşı savaşırken bir yandan da onur ve kurtuluşun anlamını keşfederken, birbirlerinde beklenmedik müttefikler buluyorlar!

Jumbification, Hell Mode, Item Reincarnation, yeni ve geliştirilmiş otomatik savaş ve çevrimiçi dereceli savaşlar gibi yeni özelliklerle ağzına kadar dolu destansı bir strateji RPG macerasına atılın! Hatta 40’tan fazla karakter sınıfından oluşan sağlam bir kadroyla kendi takımınızı özelleştirebilirsiniz. Disgaea 7: Vows of the Virtueless her zamankinden daha büyük ve daha iyi!”

Ana Özellikler

  • Fight To Max– Karakterlerinizin süper boyutlara ulaşmasını ve hayattan daha büyük hasar vermesini sağlayan Cehennem Modu, Öğe Reenkarnasyonu ve Jumbification dahil olmak üzere yeni içerikle dolu!
  • Allies in Arms – Dört yepyeni ekleme dahil 40’tan fazla karakter sınıfıyla savaş potansiyeli sınırsız: Maiko, Bandit, Zombie Maiden ve Big Eye!
  • A World of Fighter– Feodal Japonya’dan ilham alan Disgaea 7’nin dekoru, köklerini antik ve modern tarihten alır ve güzel bir şekilde bir kurtuluş öyküsü anlatır.

Disgaea 7 standart sürümlerin yanı sıra bir çift peluş, ciltli sanat kitabı, 2 disklik film müziği, kupa, ekstra kitap ve daha fazlasını içeren 158,99 $‘lık Deluxe Sürüm olarak satışa sunulacak.

Disgaea 7: Vows of the Virtueless; PC, PS4, PS5 ve Switch için 2023 sonbaharında çıkıyor.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Electronic Arts ve BioWare, merakla beklenen yepyeni tek oyunculu fantezi RPG deneyimi Dragon Age: The Veilguard’ın ilk anlarından oluşan oynanışa dair bir ilk gösterim yaptı....

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştiricisi Shadowfall Studios, oyun dünyasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. PlayStation’ın partnerleri arasında yer alan bu stüdyo, Türk mitolojisinden ilham alarak...