Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Daredevil: Born Again
Daredevil: Born Again

Sinema Haberleri

Daredevil: Born Again 2.Sezon Hazırlıkları Başladı

Marvel Sinematik Evreni‘nin en sevilen karakterlerinden biri olan Daredevil, Netflix‘te yayınlanan dizi ile gönülleri fethetmeyi başarmıştı. Hayranlar tarafından çok sevilen dizi 2018 yılında Netflix‘te yayınlanan 3.sezonun ardından ekranlara veda etmişti.

Ancak Daredevil, Disney Plus‘ta yayınlanacak olan ve Netflix‘te izleyiciyle buluşan dizinin ruhani devamı olan Daredevil: Born Again dizisi ile Marvel Sinematik Evreni‘ne dahil oluyor. Disney Plus‘ta yayınlanan tüm Marvel dizilerinden daha uzun olacak olan Daredevil: Born Again, 18 bölümden oluşacak.

Born Again, 2.Sezon Yolda

Daredevil: Born Again‘de hayranların izlemeyi en çok beklediği karakterlerden birisi hiç şüphesiz ki, Vincent D’Onofrio tarafından canlandırılan Kingpin karakteri. İlk olarak, Disney Plus‘ın Hawkeye dizisiyle Marvel Sinematik Evreni‘ne dahil olan Kingpin, Born Again‘de oldukça önemli bir yere sahip olacak.

Vincent D’Onofrio ilk sezon çekimleri devam ederken Newsweek’e dizi hakkında bir takım açıklamalar yaptı. Bu açıklamalar sırasında Marvel‘in Born Again dizisinin ilk sezon çekimlerine yeni başladıklarını ve Netflix‘te izleyiciyle buluşan yapımdan oldukça farklı olduğunu dile getirdi.

Çekimlere daha yeni başladık. Sanırım birkaç haftadır çekimleri yapıyoruz. Yaptığımız iş Netflix‘te yayınlanan yapımdan oldukça farklı. Aslında bu oldukça heyecan verici. Çünkü üzerinde oldukça uğraşıyor ve emek veriyoruz. Sanırım insanların beklediğinden oldukça farklı bir iş ortaya çıkacak.

Vincent D’Onofrio, Marvel‘in bir nevi eski çizgi roman uyarlamalarını yalnızca hayranlara bir cevap vermek için, yeniden uyarladığını açıkladı.

Marvel‘in Daredevil gibi nispeten eski çizgi roman uyarlamalarını yeniden ele almasının tek sebebi hayranlar. Aktörler ve yazarlar tarafından yeniden uyarlanan ayrıca yeniden gözden geçirilen yapımların asıl amacı hayranlara cevap verebilmek. Hayranlara istediklerini verebilmek için, orijinal bir şeylerde ortaya koymamız gerekiyor. Bizimde aslında Born Again‘de tam olarak yaptığımız şeyde bu. Hikayeye, derin ve duygusal açıdan farklı bir bakış açısı getiriyoruz.

Vincent D’Onofrio‘nun en dikkat çekici açıklaması ise, henüz ilk sezon çekimleri yeni başlayan Daredevil: Born Again dizisinin ikinci sezon çalışmalarının tamamlandığını duyurması oldu. Marvel‘in hayranların diziyi oldukça severek, yeni sezonu talep edeceğini düşünmesi diziye olan heyecanı daha da arttırmaya yetti.

İkinci sezonda aslında devasa boyutlarda hesaplaşmalar yaşanacak. Aslında ilk sezonda da bazı büyük olaylar yaşanacak ancak, bundan daha fazlasını istesem de söylemem. Hayranlar gerçekten istediklerini alacaklar bundan emin olabilirler.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

FromSoftware’in büyük ilgi gören oyunu Elden Ring, oyunculara yeni ve heyecan verici bir genişleme paketi sunmak üzere hazırlanıyor: Shadow of the Erdtree. Bu DLC,...

Sinema Haberleri

Son dönemde Cartoon Network‘ün izleyiciyle buluşturduğu yeni, kalitesiz yapımlar varolan izleyici kitlesinin ayrılmasına ve kanalın eski popülerliğini kaybederek kan kaybetmesin yol açtı. Hal böyle...

Telefon Haberleri

Samsung’un 10 Temmuz tarihli Unpacked etkinliğinde tanıtacağı yeni nesil katlanabilir telefonlardan biri olan Galaxy Z Flip 6’nın tüm özellikleri internete sızdırıldı. İşte cihaz hakkındaki...

Oyun Haberleri

Xbox Game Pass, Haziran ayının geri kalanında oyunseverlere yeni ve heyecan verici bir dizi deneyim sunmaya hazırlanıyor. İlk dalgada gelen oyunların ardından, ayın sonuna...