Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

CNBC-e
CNBC-e

Sinema Haberleri

CNBC-e’nin Ülkemize Ne Zaman Geri Döneceği Resmen Açıklandı

Ülkemiz televizyonlarına damga vurmayı başarmış kimileri için finans ve ekonomi piyasalarının takip edildiği, kimileri için ise her akşam 18.00’dan sonra sunduğu yabancı diziler ve hafta sonlarının vazgeçilmezi Nickelodeon kuşağı ile gönüllerde taht kurmayı başaran CNBC-e 9 yıl önce aramızdan ayrıldı.

Ülkemizde televizyon izleme alışkanlığını biraz da olsa değiştirmeyi başaran ve bir nesili kült haline gelmiş yabancı diziler ile tanıştıran CNBC-e, zamanın da dijital içerik platformlarına taş çıkaracak seviyeye sahipti. Ancak, 2015 yılında ekranlara veda eden koca yürekli televizyon kanalı oldukça yakın bir tarihte geri dönüyor.

Geçtiğimiz haftalarda reklam ve pazarlama çalışmalarına resmen başlayan kanalın, ne zaman yeniden aktif olacağı ve yayınlarına başlayacağı resmen açıklandı.

CNBC-e, Haziran Ayında Geri Dönüyor

CNBC-e

9 yıl aranın ardından ülkemize geri dönen CNBC, ülkemizde yine efsane haline gelen CNBC-e ismiyle hizmet verecek. Daha çok iş ve ekonomi odaklı haber kanalı olarak hizmet verecek olan kanalda, günün en az 10 saatinde canlı yayınlar gerçekleştirilecek ve CNBC‘nin uluslararası haber programlarına da ev sahipliği yapacak. Ayrıca kanal, geçmişte olduğu gibi farklı içeriklere de sahip olacak.

https://x.com/cnbceofficial/status/1795057234201756078

Her ne kadar günümüzde televizyon izleme alışkanlığı oldukça azalmaya başlıyor olsa da 9 yıl aranın ardından ülkemize geri dönen CNBC-e, her yerden izlenebilir olacak. Kanal; karasal yayın, uydu, kablo ve internet mecralarında eş zamanlı olarak yayın verecek. Son olarak, kanal 10 Haziran tarihinde yayın hayatına resmen geri dönecek.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun Haberleri

Bugün Riot Games ve VALORANT 12 Haziran 2024’te çıkacak olan en yeni haritası Abyss’i duyurdu. Abyss VALORANT’ın sınırları olmayan ilk haritası ve oyuncuları yetenek...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6, Xbox Games Showcase etkinliğinde geniş bir tanıtım yaptı ve ardından düzenlenen detaylı bir etkinlikte oyun...