Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Hızlı ve Öfkeli 10
Hızlı ve Öfkeli 10

Sinema Haberleri

Charlize Theron, Fast X Setinden Gizemli Bir Fotoğraf Paylaştı

Charlize Theron, paylaştığı yeni kamera arkası set görüntüleri ile Fast & Furious 10 bir diğer adıyla Fast X’in oyuncu kadrosuna katıldığını duyurdu. Usta oyuncu ilk olarak 2017 yapımı The Fate of the Furious ile seriye katılmıştı. The Fate of the Furious filminde Theron, Vin Diesel’in canlandırdığı Dominic Toretto karakterine şantaj yapan siber terörist olarak karşımıza çıkmıştı.

Serinin resmi olarak açıklanan sondan bir önceki filmi olan Fast X’in çekimlerine geçtiğimiz hafta başlandı. Serinin her fimi Justin Lin tarafından yönetildi ve bu film hepimizin sevdiği Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Ludacris, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel ve Sung Kang‘ın canlandırdığı ana karakterleri geri getiriyor.

Ayrıca alıştığımız isimlerin yanı sıra filme yeni isimlerde katıldı. Bunlar Aquaman’den Jason Momoa bu filmin ana kötü adamı olarak, Kaptan Marvel’den Brie Larson‘ı açıklanmayan bir rolle ve The Suicide Squad’dan Daniela Melchior‘u gizemli bir rolü canlandırmak için filmin oyuncu kadrosuna katıldı.

Theron Yine Kötü Karakter mi Olacak?

Hatırlayacağınız üzere The Fate of the Furious filminde Theron, nükleer silahları kaçırma planında yer alması için Vin Diesel’in canlandırdığı Dominic Toretto karakterine şantaj yapan siber terörist olarak karşımıza çıkmıştı. F9 filminde Theron, Cipher Kurt Russell‘ın canalndırdığı Bay Hiçkimse karakteri tarafından yakalandı, evet en sonunda serbest kaldı ve bir kez daha Dom’un (ve kardeşi John Cena’nın Jakob Torretto’sunun) peşine düştü.

Cipher’ın, bu film için geri döndüğünü ve ticari markasından dolayı farklı bir saç stiline sahip olacağını biliyoruz. Theron’un paylaştığı set fotoğraflarına bakıldığında ise siyah beyaz oldukları ve bu filmde daha uzun rol alacağı düşünülüyor. Fotoğraflar aynı zamanda bir çift silahlı ve zırhlı cesetle alay ediyor, bu da Theron’un hangi karakteri canlandırırsa canladırsın bir ölü sayısının geleceğini ima ediyor.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan Ücretsiz Oyun Günleri’ni duyurdu. Bu kampanya, oyunculara...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Empires of the Undergrowth sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden önce...

Oyun Haberleri

KRAFTON, Inc., hem Dereceli moda bir dizi önemli yenilik getiren hem de yayınladığı Geliştirici Mektubu’nda detayları açıklanan HMS Dengelemesi’ni içeren PUBG: BATTLEGROUNDS 30.1 Güncellemesi‘ni duyurdu. Bu değişiklikler, oyunculara daha...