Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Charlize Theron, Fast X Setinden Gizemli Bir Fotoğraf Paylaştı

Charlize Theron, paylaştığı yeni kamera arkası set görüntüleri ile Fast & Furious 10 bir diğer adıyla Fast X’in oyuncu kadrosuna katıldığını duyurdu. Usta oyuncu ilk olarak 2017 yapımı The Fate of the Furious ile seriye katılmıştı. The Fate of the Furious filminde Theron, Vin Diesel’in canlandırdığı Dominic Toretto karakterine şantaj yapan siber terörist olarak karşımıza çıkmıştı.

Serinin resmi olarak açıklanan sondan bir önceki filmi olan Fast X’in çekimlerine geçtiğimiz hafta başlandı. Serinin her fimi Justin Lin tarafından yönetildi ve bu film hepimizin sevdiği Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Ludacris, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel ve Sung Kang‘ın canlandırdığı ana karakterleri geri getiriyor.

Ayrıca alıştığımız isimlerin yanı sıra filme yeni isimlerde katıldı. Bunlar Aquaman’den Jason Momoa bu filmin ana kötü adamı olarak, Kaptan Marvel’den Brie Larson‘ı açıklanmayan bir rolle ve The Suicide Squad’dan Daniela Melchior‘u gizemli bir rolü canlandırmak için filmin oyuncu kadrosuna katıldı.

Theron Yine Kötü Karakter mi Olacak?

Hatırlayacağınız üzere The Fate of the Furious filminde Theron, nükleer silahları kaçırma planında yer alması için Vin Diesel’in canlandırdığı Dominic Toretto karakterine şantaj yapan siber terörist olarak karşımıza çıkmıştı. F9 filminde Theron, Cipher Kurt Russell‘ın canalndırdığı Bay Hiçkimse karakteri tarafından yakalandı, evet en sonunda serbest kaldı ve bir kez daha Dom’un (ve kardeşi John Cena’nın Jakob Torretto’sunun) peşine düştü.

Cipher’ın, bu film için geri döndüğünü ve ticari markasından dolayı farklı bir saç stiline sahip olacağını biliyoruz. Theron’un paylaştığı set fotoğraflarına bakıldığında ise siyah beyaz oldukları ve bu filmde daha uzun rol alacağı düşünülüyor. Fotoğraflar aynı zamanda bir çift silahlı ve zırhlı cesetle alay ediyor, bu da Theron’un hangi karakteri canlandırırsa canladırsın bir ölü sayısının geleceğini ima ediyor.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Zombi kıyameti sevenler için harika bir haber var! Dying Light 2 Reloaded Edition, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Oyunseverleri zombi parçalamaya...

Oyun Haberleri

Sons of the Forest‘ın 1.0 sürümüyle resmi olarak piyasaya sürülmesi, oyun dünyasında büyük bir heyecana yol açtı. Endnight Games‘in yaptığı muazzam güncelleme, oyunculara oyunun...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de en çok tercih edilen bilgisayar markası belli oldu. Önceki yıllara göre zirve değişmeyerek Lenovo yine pazar payında çoğunluğu elde etti. En...

Teknoloji Haberleri

Twitch.Tv platformu özellikle son yıllarda büyük bir tartışma konusu oldu. Geçtiğimiz yıllarda da Bit hırsızlığı ile gündeme gelen platformda bazı yayıncılar için tutuklamalar söz...