Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

call of duty: warzone 2.0 sistem gereksinimleri
call of duty: warzone 2.0 sistem gereksinimleri

Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Warzone 2.0 Sistem Gereksinimleri 2023

Düzenli olarak sizlerle paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Call of Duty: Warzone 2.0 sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu insan bir oyunu bilgisayarına indirmeden önce sistem gereksinimlerini kontrol ediyor, böylelikle bilgisayarlarının o oyunu kaldırıp kaldırmayacağını oyunu indirmeden önce öğrenebiliyor. O yüzden bu tarz bilgiler gerçekten işe yarayabiliyor.

Call of Duty: Warzone 2.0 Sistem Gereksinimleri Neler?

Destek Sandıklarını bul, kontratları tamamlayarak cephaneliğini genişlet ve stratejik avantaj sağla. Görev tabanlı yepyeni Sandbox modunda cepheye koşarak savaş meydanında nasıl mücadele edeceğine sen karar ver ve envanterin için teçhizat topla!

Call of Duty: Warzone 2.0 sistem gereksinimleri ve bu oyunun kaç GB yer kapladığı bilgisi aşağıdaki listede gösterilmektedir.

Call of Duty: Warzone 2.0 Sistem Gereksinimleri (Minimum)

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)
 • İşlemci: AMD Ryzen 3 1200, Intel Core i3-6100
 • RAM: 8 GB
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 960, AMD Radeon RX 470
 • VRAM: 2 GB
 • Depolama: 125 GB (Call of Duty: Warzone 2.0 boyutu)

Call of Duty: Warzone 2.0 Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

 • İşletim Sistemi: Windows 10 / 11 (64 Bit)
 • İşlemci: AMD Ryzen 5 1400, Intel Core i5-6600K ve üzeri
 • RAM: 12 GB
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060, AMD Radeon RX 580 ve üzeri
 • VRAM: 4 GB
 • Depolama: 125 GB

Call of Duty: Warzone 2.0 Ücretsiz mi?

Evet oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.


Sistem Özelliklerini Öğrenme

Call of Duty: Warzone 2.0 oyununun güncel sistem gereksinimlerini ve Call of Duty: Warzone 2.0‘ın diskinizde kaç GB yer kapladığını öğrendiniz, fakat bilgisayarınızın özelliklerini bilmiyorsanız, Windows’un arama kısmına “Aygıt Yöneticisi” yazıp açın. Buradaki sekmelerden bilgisayarınızın neredeyse bütün donanımlarını öğrenebilirsiniz.

Eğer sisteminizde çeşitli yükseltmeler yapmak istiyorsanız Donanım Arşivi Forum’a konu açarak yardım alabileceğinizi unutmayın.

1998 Ankara doğumluyum, uzun yıllardır Donanım Arşivi'nde web sitesi yöneticiliği yapıyorum. Sizlere ürün incelemeleriyle ve teknoloji haberleriyle güncel, doğru içerikler sunmayı hedefliyorum. Aynı zamanda Donanım Arşivi Forum'da da yöneticilik yapmaktayım.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Vivo’nun yeni orta-üst seviye telefonu Vivo V30, Türkiye pazarına giriş yaptı. Fiyat baremine göre amiral gemisi özelliklere sahip telefonun detaylarına bir göz atalım. Vivo...

Oyun İndirimleri

Joey Drew Studios‘un sevilen oyun serisi Bendy and the Dark Revival, 2022 yılında piyasaya sürüldükten sonra hayranlarını büyülemeyi başardı. Ancak, serinin sadık takipçileri daha...