Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Call of Duty: Modern Warfare 2
Call of Duty: Modern Warfare 2

Oyun Haberleri

Call of Duty: Modern Warfare 2, Beta Erken Erişimle PlayStation Oyuncuları İçin Başlıyor!

Call of Duty: Modern Warfare 2 için gelecek olan Çok Oyunculu açık beta PlayStation oyuncuları için erken başlıyor ve ön sipariş verenler için bugün açılıyor.

Activision , PlayStation ön sipariş verenlere erişim açarak Call of Duty: Modern Warfare 2’nin Çok Oyunculu Açık Beta’sını resmen başlattı. 2022’nin merakla beklenen Call of Duty sürümü, Ekim ayının sonundaki lansmanına hızla yaklaşıyor. Activision, geleneğe bağlı kalıyor ve Multiplayer beta’nın başlamasıyla birlikte piyasaya sürülecek olan Call of Duty: Modern Warfare 2 için birkaç betaya ev sahipliği yapıyor.

Call of Duty: Modern Warfare 2, Açık Betaya Ait Yeni Tanıtım Videosu Yayımlandı!

Call of Duty: Modern Warfare 2 için açık beta , tam oyunda nelerin mevcut olacağına dair bir giriş görünümü sunacak. İki haftalık betanın ilerlemesi için sabit sınır 30’lu sıra sitemi olacak, ancak 15’li sıra sistemi de gelecek ve bu da ilk hafta sonu için geçerli olacak. Açık beta’da sunulan içerik, birden fazla oyun modu, harita, silah ve daha fazlasını içerecek ancak oyunumuz Call of Duty’nin bilinen temel 6v6 Çok Oyunculu deneyimine odaklanacak diye tahmin ediyoruz.

Call of Duty: Modern Warfare 2 betası, her aşamanın devam eden betaya daha fazla oyuncu eklediği dört farklı aşamaya bölünüyor. Açık betanın ilk aşaması bugün 16 Eylül’de başlıyor ve Modern Warfare 2 ön siparişini vermiş olan PlayStation oyuncularına açık. 

Call of Duty: Modern Warfare 2

Bir sonraki aşama 18 Eylül’de başlayıp 20 Eylül’de sona eriyor ve PlayStation platformlarındaki herkese açık. 22 Eylül’de yeniden açılacak olan beta, PC ve Xbox konsollarında Modern Warfare 2 ön sipariş verenleri ağırlayacak . Son olarak, 24 Eylül’de beta, 26 Eylül’de sona erene kadar herkese açıktır.

Aşkın Ali "shagen" Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Oyun Haberleri

Her ay düzenli olarak kontrol ettimiz Amazon Prime üyelerinin ücretsiz olarak erişebildiği Prime Gaming, hizmetinin kullanıcılarına Şubat ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu....

Oyun Haberleri

AMD tarafının hediye oyun kampanyaları 2023 yılında da aktif olarak devam ediyor. Ryzen 7000 serisi işlemci alımlarına hediye veren AMD aynı zamanda Ryzen 5000...