Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Black Myth: Wukong 2024 Yazında Çıkacak

Çinli geliştirici Game Science Interactive Technology’nin yakında çıkacak aksiyon RPG’si Black Myth: Wukong bir çıkış tarihi duyurusu aldı. Fragman, Çin yeni yılını kutlamak için bir kısa film şeklinde yayınlandı. Ancak heyecan verici kısım, filmin sonunun, 2024 Yazında gösterime girmesi planlanan Black Myth: Wukong için bir çıkış çerçevesini ortaya çıkarıyor.

Black Myth: Wukong için Yaz 2024 Yayın Çerçevesi

Duyuru, Çin yeni yılı kutlaması için ‘Tavşan Tavşan Tavşan’ etiketli bir stop-motion video şeklinde yapıldı. Kısa filmin kendisi güzel bir şekilde canlandırılmış olsa da, Black Myth: Wukong için 2024 yazında bir gösterim de sunuyor. Çıkış tarihini bu şekilde açıklama fikri oldukça genel değil ve konsepti seviyoruz.

Fragmanın sonunda PC’nin şu anda oyunun tek platformu olarak listelendiğini de görebiliriz. Ancak, piyasaya sürülmesine bir yıldan fazla bir süre var, bu nedenle daha sonra konsollar için bir duyuru görebiliriz. 2023, oyunlar için zaten karmaşık bir yıl, bu nedenle 2024 sürümü bize gelecek yıl için sabırsızlıkla bekleyeceğimiz bir şey veriyor. 

Oyun Hakkında

Black Myth: Wukong, daha çok bağımsız oyunlarıyla tanınan Game Science tarafından geliştirildi. Oyun klasik bir 16. yüzyıl Çin Romanı ‘Batıya Yolculuk’a dayanmaktadır. Aksiyon RPG’si Demon’s Soul gibi oyunlardan büyük ölçüde ilham alıyor. Nvidia’dan 8 dakikalık bir oyun fragmanı, bize başlıktan ne beklememiz gerektiğini gösterdi. Fragman, birçok oyuncuyu heyecanlandıran etkileyici bir oynanış sergiledi.

Şimdilik PC tarafında çıkmasını beklediğimiz oyunun 2024 yazında çıkması bekleniyor ancak henüz kesin bir çıkış tarihimiz yok.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Oyuncuların merakla beklediği aksiyon-macera oyunu Marvel’s Spider-Man 2’nin, geliştirici Insomniac Games tarafından resmi olarak “gold” aşamasına ulaştığı duyuruldu. Bu, oyunun geliştirme sürecinin tamamlandığı ve...

Teknoloji Haberleri

Okula dönüş dönemi yaklaşırken lise ve üniversite öğrencileri hem ödevlerini yapabilecekleri hem de oyun, medya dosyaları gibi birçok ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir dizüstü bilgisayarı arayışında...

Oyun İndirimleri

Her hafta olduğu gibi Epic Games, oyun severlere yeni bir sürpriz yaparak bu hafta iki ücretsiz oyun sunuyor: Out of Line ve The Forest...

Telefon Haberleri

Türkiye pazarına, koyu mavi, mavi ve gümüş olmak üzere 3 renk ve 6-128 GB versiyonu ile giriş yapan Samsung Galaxy M34 5G, güçlü özellikleri...