Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Avengers: Kang Dynasty
Avengers: Kang Dynasty

Sinema Haberleri

Avengers: Kang Dynasty’nin Senaristi Belli Oldu

Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri izleyiciye tanıtmaya devam ediyor. Temelleri yıllar önce atılan hikayeyi en iyi şekilde işlemeye çalışan Marvel‘da işler çıkmaza girmek üzere.

Evet, yanlış okumadınız. Marvel Sinematik Evreni‘ni oldukça kötü yönde etkileyebilecek bir olay gün yüzüne çıktı. Yeni Marvel filmlerinin süper kötüsü Kang‘e hayat veren Jonathan Majors, bir kadına saldırıya bulunduğu iddiasıyla geçtiğimiz aylarda New York’ta gözaltına alındı. Ortaya atılan iddiaya göre Majors, kız arkadaşına üçüncü derece şiddet ve ikinci derece taciz uyguladığı iddiası ile suçlanıyor.

Her ne kadar Majors‘un menajeri ünlü ismin suçsuz olduğunu iddia ediyor olsa da, mahkeme net kararını henüz açıklamadı. Dolayısıyla bu durum, büyük yatırımlar yapılan yeni yapımların çehresini değiştirmeye ve Marvel Studios‘un yeni fazlar üzerindeki planlarını sürekli olarak değiştirmesine neden oluyor.

Firmanın en büyük filmi olacak olan Avengers: Secret Wars filmi öncesinde vizyona girmesi beklenen Avengers: Kang Dynasty filminin yönetmeninin projeden ayrıldığı geçtiğimiz haftalarda açıklanmıştı. Yaşanan bu ayrılığın ardından çok fazla zaman geçmeden filmin senaryosunu kimin yazacağı belli oldu.

Marvel’in Kang Dynasty Filminin Senaristi Belli Oldu

Avengers: Kang Dynasty

Marvel Studios‘un en iddialı ve oldukça büyük bütçeye sahip olan filmi Avengers: Kang Dynasty‘nin senarist koltuğunda oturacak isim en sonunda belli oldu. Deadline tarafından kaleme alınan makaleye göre, Loki dizisinin yaratıcısı ve Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminin senaryosunu kaleme alan Michael Waldron; Avengers: Kang Dynasty‘nin de senaristliğini yapacak.

Michael Waldron ayrıca, Avengers: Kang Dynasty‘nin yanı sıra Avengers: Secret Wars filminin de senaryosunu kaleme alacak. Marvel için oldukça önemli olan bu iki yapımın senaryolarının tek bir isim tarafından kaleme alınıyor olması, olumlu bir gelişme.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, platform oyunu tutkunlarının sevdiği Super Meat Boy serisinin son oyunu olan Super Meat Boy Forever‘ı ücretsiz olarak sunuyor! Bu eşsiz platform oyunu,...

Oyun İndirimleri

Zombi kıyameti sevenler için harika bir haber var! Dying Light 2 Reloaded Edition, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Oyunseverleri zombi parçalamaya...

Sinema Haberleri

Ülkemizin en çok aboneye sahip olan dijital içerik platformu ünvanına sahip olan Blu TV, sürekli olarak kendisini güncel tutması yerli içeriklerinin sayısını gün geçtikçe...

Oyun İndirimleri

Microsoft‘un organize ettiği Xbox Ücretsiz Oyun Günleri etkinliği, bu hafta sonu da Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core aboneleri için üç...