Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Atomic Heart, Oyun İçi Ekran Görüntüleri İnternete Sızdırıldı!

Yeni Atomic Heart ekran görüntüleri çevrimiçi olarak sızdırıldı ve Mundfish tarafından geliştirilmekte olan oyuna yeni bir bakış sağladı. GamingLeaksAndRumors alt dizininde paylaşılan yeni ekran görüntüleri, oyunun ilk birkaç dakikasına yeni bir bakış sunuyor. Görünüşe göre ekran görüntülerini sızdıran kullanıcı oyuna sahip, bu nedenle gelecekte daha fazla ekran görüntüsü ve görüntü gelebilir.

Atomic Heart, etkileyici görselleri ve insanların robotlarla uyum içinde yaşadığı ütopik ortamı sayesinde, yeni bir robotun lansmanı ile hızla kabusa dönüşen bir ütopya sayesinde, önümüzdeki yılın en ilginç oyunlarından biri olmaya hazırlanıyor. -kontrol sistemi.

Atomic Heart, Oyun İçi Ekran Görüntüleri Şu Şekilde:

Atomic HeartAtomic HeartAtomic HeartAtomic HeartAtomic Heart

  • Gelecek SSCB  – 3826 numaralı Sovyet Tesisinde, makinelerin insanlara karşı isyan etmesine neden olan küresel bir sistem arızası meydana gelir. Siz Binbaşı P-3’sünüz ve göreviniz büyük çaplı bir kazanın sonuçlarını ortadan kaldırmak ve tüm dünyayı yok etmekle tehdit eden gizli bilgilerin sızmasını önlemek.
  • Şiddetli Dövüş  – Düşmanlarınızın davranışlarını ve birbirleriyle nasıl ilişki kurduklarını inceleyin. Polimer eldiveninizin çeşitli silah cephaneliğini ve özel yeteneklerini kullanın. Her şeyi bir silaha dönüştürün: çevre, nesneler, kendi bedeniniz ve hatta düşmanların kendileri! Her dövüş bir öncekinden farklı olacak.
  • Sovyet Rüyasının Yüzü  – Büyük araştırma tesislerini ve test alanlarını keşfedin. Çalışanlar ve onların yaşam ve çalışma biçimleri hakkında daha fazla bilgi edinin. Sovyet sırlarını ortaya çıkarın! Ama bil ki ölüm her köşede saklanıyor. hayatta kalabilir misin?
  • Kapalı Bir Dünya Ekosistemi  – “Kollektiv” adlı bir sinir ağı, hem yer tabanlı hem de uçan robotları tek bir kovan zihninde birleştirir. Yerin üstünde veya altında fark edilirseniz, en yakın fabrikadan gelen takviyeler sizi öldürmeye gelir. Fark edilmeden içeri girmek için hacklemeyi kullanın.
  • Üret ve Değiştir  – 30’dan fazla yakın dövüş silahı ve ateşli silah türü oluşturmak için “Chaika 3.0” cihazıyla parçaları ve bileşenleri kullan. Kaset kartuşları ve çeşitli modifikasyonlar, çevreyi kendi yararınıza kullanmanıza ve düşman güvenlik açıklarından yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

Atomic Heart, dünya çapında 21 Şubat 2023’te PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S ve Xbox One için çıkıyor.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan Ücretsiz Oyun Günleri’ni duyurdu. Bu kampanya, oyunculara...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Empires of the Undergrowth sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden önce...

Oyun Haberleri

KRAFTON, Inc., hem Dereceli moda bir dizi önemli yenilik getiren hem de yayınladığı Geliştirici Mektubu’nda detayları açıklanan HMS Dengelemesi’ni içeren PUBG: BATTLEGROUNDS 30.1 Güncellemesi‘ni duyurdu. Bu değişiklikler, oyunculara daha...