Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Anya Taylor Joy Fantastic Four
Anya Taylor Joy Fantastic Four

Sinema Haberleri

Anya Taylor Joy, Fantastic Four’un Kötüsü Olabilir!!

Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri tanıtmaya devam ediyor. Disney‘in Fox‘u satın almasının ardından birçok karakterin hakkı tekrardan Marvel‘e geçmiş durumda ve bu karakterler zamanla Marvel Sinematik Evreni‘nde ki yerini alacaklar. Bunlardan birisi de yıllardır Marvel Sinematik Evreni‘ne katılması beklenen Fantastic Four.

Fantastic Four daha önce birçok yapımla izleyicinin karşısına çıktı. Ancak hiçbirisi Marvel Sinematik Evreni‘nde geçmiyor. Bu nedenle Marvel Studios, Marvel Sinematik Evreni‘nde geçen yeni bir filmi izleyiciyle buluşturmak için kolları sıvadı. WandaVision yönetmeni Matt Shakman tarafından çekilecek olan yeni Fantastik Dörtlü filminin oyuncu kadrosunun belirlendiği geçtiğimiz aylarda iddia edildi.

Ancak, şimdiye kadar ortaya atılan tüm isimlerden farklı isimler ile anlaşılmaya devam ediliyor.

Anya Taylor Joy, Fantastic Four’un Düşmanı Olabilir

Anya Taylor Joy Fantastic Four

Marvel Studios‘un ikonik karakterlere hayat vermesi için bir takım isimlerle anlaştığı geçtiğimiz aylarda öğrenilmiş ancak, son gelen haberlere göre Marvel Studios, hayranları ters köşe yapmaya devam ediyor. The Menu, Queens’s Gambit ve The New Mutant ile izleyenlerin gönüllerinde taht kurmayı başaran Anya Taylor Joy; Fantastic Four ekibinin düşmanı olarak filmde yer alabilir.

Anya Taylor Joy‘un hangi kötü karaktere hayat vereceği henüz bilinmiyor olsa da, Marvel‘ın Galactus karakterinin habercisi olarak Silver Surfer karakterini filmde kadın yapabileceği de gelen sızıntılar arasında yer alıyor.

Henüz taraflar tarafından resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, sektöre yakın isimler ve güvenilir haber kaynaklarına göre sözleşme imzalanmak üzere.

Marvel Sinematik Evreni‘nde geçecek olan yeni Fantastic Four filmi, 2 Mayıs 2025 tarihinde sinemada izleyiciyle buluşacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, platform oyunu tutkunlarının sevdiği Super Meat Boy serisinin son oyunu olan Super Meat Boy Forever‘ı ücretsiz olarak sunuyor! Bu eşsiz platform oyunu,...

Oyun İndirimleri

Zombi kıyameti sevenler için harika bir haber var! Dying Light 2 Reloaded Edition, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Oyunseverleri zombi parçalamaya...

Sinema Haberleri

Ülkemizin en çok aboneye sahip olan dijital içerik platformu ünvanına sahip olan Blu TV, sürekli olarak kendisini güncel tutması yerli içeriklerinin sayısını gün geçtikçe...

Oyun İndirimleri

Microsoft‘un organize ettiği Xbox Ücretsiz Oyun Günleri etkinliği, bu hafta sonu da Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core aboneleri için üç...