Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

The Boys
The Boys

Sinema Haberleri

Amazon, The Boys Dizisine 5.Sezon Onayını Verdi!!

Amazon‘un süper kahraman yapımlarına yeni bir soluk getirdiği dizi projesi The Boys, gün geçtikçe daha da popüler bir hale gelmeye devam ediyor. Son dönemde dizinin ikonik isimleri birçok oyuna etkinlikler aracılığıyla eklendi. Geçtiğimiz aylarda dizi ile aynı evrende geçen, Generation V yan yapımı izleyiciyle buluştu. Ancak, dizinin hayranlarının iple çektiği tek bir şey var dizinin yeni ve dördüncü sezonu.

Amazon, prodüksiyon süreci uzun zaman önce sona eren ancak bir türlü izleyici karşısına çıkamayan dizinin yeni ve dördüncü sezonu için geri sayımı başlatmış durumda. Hayranların iple çektiği dördüncü sezonu öncesinde ise şirket, hayranlara sürpriz yaparak yapımın beşinci sezon onayı aldığını sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu.

The Boys’un Yeni Sezonundan Paylaşılan Yeni Fragman

Amazon‘un süper kahraman yapımlarına yeni bir soluk getirdiği dizi projesi The Boys, hız kesmeden büyümeye ve genişlemeye devam ediyor. Kendi sinematik evrenini kuran dizi; yan yapımlarının yanı sıra ana serisini de genişletmeye devam ediyor. Amazon MGM Studios Televizyon Başkanı Vernon Sanders, dizinin beşinci sezonunu resmen duyurarak seriyi “cesur ve arsız” olarak isimlendirdi.

Her yeni sezonuyla hayranları daha da şaşırtmayı başaran The Boys‘un beşinci sezon prodüksiyon sürecinin ne zaman başlayacağı ve henüz dördüncü sezonu dahi izleyiciyle buluşmayan dizinin beşinci sezonun, neyi konu alacağı ise bilinmiyor. Dördüncü sezonun izleyici karşısına çıkmasının akabinde, beşinci sezon hakkında ilk detayların hayranlarla paylaşılması bekleniyor.

Amazon‘un süper kahraman yapımlarına yeni bir soluk getirdiği dizisinin yeni ve dördüncü sezonu, 13 Haziran tarihinde Amazon Prime Video üzerinden izleyiciyle buluşacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Senua’s Saga: Hellblade 2 sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden...

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

Sinema Haberleri

Cem Yılmaz hayranlarını sevince boğan müjdeli haber geldi: GORA 4 GORA çekimleri başladı! Tam 20 yıl önce vizyona giren ve Türk sinema tarihinde unutulmaz...

Sinema Haberleri

Ülkemizde en çok aboneye sahip dijital içerik platformu unvanına sahip Netflix, yeni yerli yapımlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Netflix yerli yapımlar konusunda kalitesini...