Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Age of Wonders 4
Age of Wonders 4

Haber

Age of Wonders 4 Ön Sipariş Bonusu ve Lansman Sonrası İçeriği Açıklandı!

Bu yılın başlarında Paradox Interactive ve geliştirici Triumph Studios, hayranların Age of Wonders 4 bu baharda piyasaya sürüldüğünde yeni bir fantezi temalı 4X eğlence dozu bekleyebileceklerini duyurdu. Elbette, tüm Paradox oyunlarında olduğu gibi, Age of Wonders 4 de lansman sonrası tonlarca içerik sunacak ve bugün oyunun Expansion Pass‘ından neler bekleyebileceğinizi ayrıntılı olarak açıkladılar. Ama önce, her türlü belaya neden olacağı kesin olan güçlü Büyücü Kralların dönüşünü konu alan yeni bir hikaye fragmanı ile karşınızdayız.

Age of Wonders 4 için ön siparişler şu anda açık ve para yatıran herkes bonus olarak Aric Rex Ruler, Lion Plate Armor Set, Athlan Crown ve Imperial Cape’i alıyor. Age of Wonders 4‘ün iki versiyonu var – 50$’lık standart sürüm ve oyunun Expansion Pass’ını içeren 90$’lık Premium Edition. Bahsedilen Güncelleme Kartı, aşağıda daha fazla ayrıntı alabileceğiniz iki hikaye genişletmesi ve ek içerik içeriyor.

Genişletme Kartı İçeriği:

  • Başbüyücü Kıyafeti
  • Dragon Dawn İçerik Paketi : Bu içerik paketi, yeni bir Dragon Ruler türü, bir Reptilian Form ve New Tomes of Magic içerir ve 2023’ün 3. çeyreğinde piyasaya sürülecektir.
  • Primal Fury İçerik Paketi : Age of Wonders 4: Primal Fury İçerik Paketinde Channel Nature’s Spirits. Doğanın gizli güçlerine ve Fey alemlerine dokunan yeni Tomes of Magic ile yeni hayvansı formlar ve ilkel bir kültür kullanarak ırklar yaratın. Çevreniz yeni vahşi yaşam biçimleri, yaratıklar ve bol miktarda kaynak barındırabilecektir. Primal Fury, Q1 2024’te kullanıma sunulacak.
  • Empires and Ashes Genişletme: Godir’i Astral Deniz’e geri götürmek için yıkıcı savaş makinelerini serbest bırakmak için büyü ve çeliği birleştirin. 2023’ün 4. çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanan bu tam genişleme, yeni bir Kültür, yeni Tomes of Magic, yeni Empire Building seçenekleri ve yeni bir Story Realm içerir.
  • Eldritch Realms Genişlemesi: Yeni güçler, Godir of Magehaven’ın yönetimini tehdit ediyor. Yeni garip canavarlar, yeni ırk formları, büyülü alemler ve konumlarla bu tam genişleme, Q2 2024’te oyuna yeni bir boyut getirecek.

Age of Empires 4, 2 Mayıs’ta PC, Xbox Series X/S ve PS5’te çıkıyor.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Teknoloji Haberleri

Microsoft, Windows 11’in bir sonraki büyük güncellemesi olan 24H2’yi ön izleme kanalında yayınladı. Bu güncelleme, kullanıcı deneyimini geliştiren ve işletim sistemine yeni özellikler ekleyen...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...