Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Age of Wonders 4
Age of Wonders 4

Oyun Haberleri

Age of Wonders 4 Açıklandı, Mayıs ayında PC ve Yeni Konsollara Geliyor!

Yeni bir fantezi 4X hayranı dozu için hazır olun çünkü bugün Paradox Interactive ve Triumph Studios resmi olarak Age of Wonders 4‘ü tanıttı. Geçmişte olduğu gibi, Age of Wonders 4, bir fantezi ortamını 4X stratejisi ve tam taktik savaşlarla birleştirecek, bu sefer oyuncular kendi garip yaratıklarını özelleştirmek için yeni bir özgürlük ve derinlemesine bir olay sistemi aracılığıyla daha fazla “ hikaye anlatımı ” bekleyebilirler. Age of Wonders 4 için yayımlanan fragmanı aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

Age of Wonders 4 hakkında gerekli bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  • En Vahşi Fantezilerinizin İmparatorluğunu Yaratın: Bedensel formları, toplumsal özellikleri ve gizli güçleri birleştirerek takipçilerinizi hazırlayın. Yamyam yarım klanından mistik ay elflerine kadar her şeyi inşa edin veya en sevdiğiniz fantezi tropiklerini yeniden yaratın. Ordularınızı büyülemek için güçlü sihir tomes’leri arayın ve düşmanlarınızla yüzleşmek için melek varlıklarına veya kaos scions’larına dönüştükçe halkınızın fiziksel olarak değiştiğini görün.
  • Strateji Rol Yapma ile Daha Önce Hiç Olmadığı Karşılaşıyor: Her seçenek yeni olasılıklar ve taktik avantajlar açar; derin, çok katmanlı strateji, yeni taktikleri denemenize veya her fırsatta yeni güçler keşfetmenize olanak tanır. Taktik sıra tabanlı savaşlar, dolaşım canavarlarıyla çarpışmalardan her iki tarafta birçok birim bulunan geniş kuşatmalara kadar ordularınızı hayata geçirir!
  • Kendi Efsanenizi Yazın: Yeni bir etkinlik sistemi, 4X oyunları için beklenmedik düzeyde hikaye anlatımı sağlar. Acımasız hakimiyet, kurnaz ittifaklar veya nihai gizli bilgi yoluyla zafer ararken kararlarınızın etrafınızdaki dünyayı şekillendirdiğini görün. Kendi yaratımlarınız, kendi hikayenizdeki bir sonraki bölümü deneyimlediğiniz için sonraki oyunlarda potansiyel rakipler veya müttefikler olarak bile görünebilir!
  • Geniş, Reaktif Bir Dünyada İşaretinizi Yapın: Her oturumda yeni bir alanı keşfedin – veya kendinizinkini oluşturun! Buz kraliçeleri tarafından yönetilen donmuş çorak topraklardan ejderhaların dolaştığı ıssız harabelere kadar yeni varyasyonlara ve yer ve özellik kombinasyonlarına meydan okuyun. Oyunu sonsuza dek tekrar oynatmak için çok çeşitli imparatorluklar, birimler ve ortamlarla, Age of Wonders, ’ serisinde her zamankinden daha açık uçlu ve mod dostu.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Oyun Haberleri

Valve, uzun süredir sessizliğini koruyarak oyun dünyasındaki meraklı gözleri üzerine çekiyordu. Steam platformu ve ikonik oyunlarıyla tanıdığımız bu dev şirket, nihayet yeni bir oyun...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...