Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

3 Cisim Problemi
3 Cisim Problemi

Sinema Haberleri

3 Cisim Problemi Dizisi, 3 Sezon Sürecek

Dünyanın en çok aboneye sahip olan dijital içerik platformu Netflix, son dönemlerde oldukça kötü zamanlar geçiriyor. Geçtiğimiz aylarda ilk defa abone kaybetmeye başlayan platform, yaşanan bu talihsiz olayların önüne geçmek amacıyla birçok radikal değişiklik yapmaya başladı.

Şirketin almaya başladığı radikal kararların en başında ise, daha az ancak daha kaliteli içerikleri izleyiciyle buluşturmak yer alıyor. Bu nedenle Netflix‘in son dönemde izleyiciyle buluşturacağı pek çok yeni yapımı bulunuyor. Bu yeni yapımlardan bir tanesi de; Game of Thrones dizisinin yaratıcıları ve çok sayıda Emmy Ödülü‘nün sahibi David Benioff ve D.B. Weiss‘in imzasını taşıyan bilim-kurgu draması 3 Cisim Problemi dizisi.

Geçtiğimiz günlerde Netflix üzerinden izleyici karşısına çıkan ve büyük bir ilgiyle karşılanan dizinin kaç sezon uzunluğunda olacağını resmen açıkladı.

3 Cisim Problemi Dizisinin 2.Sezon Senaryo Çalışmaları Devam Ediyor

3 Cisim Problemi

Platformun oldukça büyük ilgiyle karşılanan dizisinin yapımcıları Dan Benioff ve D.B. Weiss, geçtiğimiz günlerde ikinci sezon çalışmalarına başladıklarını ve yapımın ikinci sezonu için senaryo yazım sürecinde olduklarını dile getirdiler. Açıklamaların akabinde Netflix, diziye ikinci ve devam sezonları için resmen onay verdi.

Platform tarafından yapılan açıklamalara göre dizi, hikayesi sona erene kadar devam edecek. En sonunda dizinin kaç sezonluk bir seyir zevki sunacağı belli oldu. Yeni aktarılan detaylara göre dizi, 3 sezon uzunluğunda olacak. Üçüncü sezonla beraber yapım, ekranlara veda edecek.

Game of Thrones‘un yaratıcılarının elinden çıkan 3 Cisim Problemi dizisinin ilk sezonu Netflix üzerinden izlenebilir durumda.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Electronic Arts ve BioWare, merakla beklenen yepyeni tek oyunculu fantezi RPG deneyimi Dragon Age: The Veilguard’ın ilk anlarından oluşan oynanışa dair bir ilk gösterim yaptı....

Oyun Haberleri

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan Ücretsiz Oyun Günleri’ni duyurdu. Bu kampanya, oyunculara...