Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Haber

OnePlus Nord CE 2 5G, Android 12 Beta Güncellemesini Aldı

OnePlus, Şubat ayında Android 11 tabanlı OxygenOS 11.3 ile duyurulan OnePlus Nord CE 2 5G için Android 12 tabanlı OxygenOS 12 Açık Beta 1’i yayınladı. OxygenOS 12 Açık Beta 1, OnePlus Shelf ve Dark Mode’daki iyileştirmelerin yanı sıra Nord CE 2 5G’ye yenilenmiş kullanıcı arayüzü ve yeni özellikler getiriyor. Güncelleme içeriği ise aşağıda yer alıyor.

OxygenOS 12 Beta 1 Yenilikleri

 • Arayüz
  • Yepyeni malzemelerden ilham alan ve ışıkları ve yeni ikon katmanlarını birleştiren bir tasarım kullanarak, geliştirilmiş dokulara sahip optimize edilmiş masaüstü simgeleri.
  • Kullanım oranı yüksek olduğunda bile sistemin sorunsuz çalışmasını desteklemek için AI System Booster 2.1 güncellemesi.
  • Farklı şekillerin özelliklerini ve ten rengini daha iyi tanımlamak için optimize edilmiş yazılım algoritması ve geliştirilmiş yüz tanıma.
  • Yeni eklenen üç ayarlanabilir seviye, daha kişiselleştirilmiş ve rahat bir kullanıcı deneyimi getiriyor.
 • Galeri
  • İki parmak hareketiyle farklı düzenler arasında yeni desteklenen geçiş, en kaliteli resimleri akıllıca tanıma ve içeriğe göre küçük resmi kırpma, galeri düzenini daha hoş hale getirme.
 • AOD Seçenekleri
  • İlham veren görsellerle daha kişiselleştirilmiş bir kilit ekranı deneyimi için yeni eklenen çeşitli çizgi ve renk stilleri.
  • Yeni eklenen birden fazla fırça ve vuruş ve renk ayarı desteği.

Güncellemeyi yapmadan önce alınması gereken ve bilinmesi gereken riskler, elbette bu sürümün bir beta sürümü olduğu için kararsız olabileceği ve olası veri kayıplarına neden olabileceğidir. Bunun için olası veri kayıplarından sorumlu değiliz, yedek alınmasını da şiddetle tavsiye ediyoruz.

 

Yazar

3 yıldır devam ettiği editörlük kariyerini Donanım Arşivi'nde devam ettiren Alperen, akıllı telefonlar ve yazılım konularında haber içeriği üretiyor. Aynı zamanda rehber içeriklerini de seviyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Fiyat/performans odaklı sistemleri gerçekten seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız İncehesap Fornax toplama oyuncu bilgisayarı da bu tanıma bir hayli uyuyor. Fakat bu sistemi özel kılan...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, özellikle son zamanlarda çok fazla ekran kartı üretimi yapmaya başladı. Haliyle ortada şu an çok fazla model bulunuyor ve durum bazen kafa karışıklıklarına...

Oyun Haberleri

Her ay düzenli olarak kontrol ettimiz Amazon Prime üyelerinin ücretsiz olarak erişebildiği Prime Gaming, hizmetinin kullanıcılarına Aralık ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu....

Rehber

Discord platformu kısa süre içerisinde büyük başarılara imza attı diyebiliriz. Çok büyük topluluklar artık sohbet için Discord’u tercih ediyor. Haliyle günümüzde çok popüler bir...