Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Arena Breakout: Infinite, Bu Yılın Sonlarında PC’ye Geliyor

MoreFun Studios‘un popüler mobil nişancı oyunu Arena Breakout, artık PC platformuna Arena Breakout: Infinite olarak geçiş yapıyor. Bu hamle, oyunun daha geniş bir oyuncu kitlesine ulaşmasını ve daha derin bir deneyim sunmasını sağlayacak.

Arena Breakout: Infinite – PC Platformuna Taşınıyor

Arena Breakout: Infinite

Arena Breakout: Infinite, Dark Zone adı verilen ölümcül bir ortama atılarak oyunculara yüksek riskli ve ödüllü bir deneyim sunuyor. Oyunun temelinde, oyuncular çok yetenekli bir askeri ajanı kontrol ederek Kamona bölgesinde savaşın harap ettiği ortamlarda hayatta kalmaya çalışıyorlar. Tetiği çekmek, siper almak ve ilerlemek gibi temel askeri taktikler kullanarak yüksek değerli eşyaları çıkarıyor ve zenginlere saldırıyorlar, ancak aynı zamanda hayatta kalmak için savaşmak zorundalar.

Arena Breakout: Infinite, gerçek zamanlı aydınlatma ve 360 derece uzamsal ses efektleri gibi teknik özelliklerle oyuncuların daha derin ve etkileyici bir deneyim yaşamasını sağlıyor. Oyuncular ayrıca oyun içindeki silahları 500’den fazla aksesuarla tamamen kişiselleştirebiliyorlar. Bu, tüfek dipçikleri, özel namlular, namlu ağzı frenleri gibi öğelerle ateş stabilitesini, isabetliliği ve menzili ayarlamalarını sağlıyor.

Oyun aynı zamanda sağlık iyileştirmeleri için kullanılabilen uyarıcı paketler ve savaş alanı ilaç kitleri gibi öğelerle stratejik bir oynanış sunuyor.

MoreFun Studios, Arena Breakout: Infinite için uzun vadeli topluluk desteği sözü vererek oyunculara sadece düzenli güncellemeler sağlamakla kalmayıp, hile, hata ve sunucu sorunları gibi problemlerden arınmış bir deneyim sunmayı hedefliyor. Oyunun Steam üzerinden bu yılın sonlarında oynaması ücretsiz olarak sunulması planlanıyor.

Arena Breakout: Infinite, mobil platformdan PC’ye taşınarak daha kapsamlı bir deneyim sunmayı hedefliyor ve bu geçişle birlikte oyuncuların heyecanını artırmayı ve oyunun daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlamayı amaçlıyor.

Tarih Bölümü öğrencisi olan Berfin Alican, aynı zamanda Donanım Arşivi'nde oyun kategorisinde haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Rehber

Instagram’da takip isteği göndermek birçok hesaba erişmek için gerekli adımlardan bir tanesidir. Sosyal medya kullanan birçok kullanıcı bilgilerinin güvenliği ve daha kişisel bir alana...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Senua’s Saga: Hellblade 2 sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden...

Oyun Haberleri

Oyun dünyasında heyecan verici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6‘nın çıkış tarihi ve Xbox Game Pass ile...

Sinema Haberleri

Cem Yılmaz hayranlarını sevince boğan müjdeli haber geldi: GORA 4 GORA çekimleri başladı! Tam 20 yıl önce vizyona giren ve Türk sinema tarihinde unutulmaz...