Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Mortal Kombat: Onslaught
Mortal Kombat: Onslaught

Oyun Haberleri

Mortal Kombat: Onslaught, Mortal Kombat Serisinin Sıradaki Oyunu, 2023’te Geliyor!

Warner Bros. Games bugün, desteklenen tüm mobil cihazlar için 2023’te dünya çapında piyasaya sürülen en son rol yapma oyunu koleksiyonu Mortal Kombat: Onslaught’ı duyurdu.

En son girişim, NetherRealm Studios tarafından geliştirilmiş ve ortak yayınlanmıştı ve aynı zamanda franchise için mobil cihazlara özel bir sinematik hikaye deneyimi sunması planlanmıştı. Oyuncular, devasa bir karakter listesinden bir dövüşçü ekibi kurma ve ardından onları gerçek zamanlı grup savaşlarında serbest bırakma şansına sahip olacaklar, böylece karanlık ve tehlikeli  diyarların yok edilmesini durdurabilecekler.

Mortal Kombat: Onslaught Gelecek Yıl Yayımlanıyor ve Oyuncuların Yalnızca Mobil Platformlarda Bulunan Sinematik Bir Hikayeyi Deneyimlemelerini Sağlayacak!

Mortal Kombat: Onslaught

Oyun, 150 milyondan fazla kurulumla mobil platformlarda en popüler oyunlardan biri olan Mortal Kombat Mobile’ın piyasaya sürülmesinden bu yana franchise’ın en yeni girişi olacak.

Warner Bros. Games Başkanı David Haddad, 

“Mortal Kombat efsanevi bir franchise ve pop kültürü fenomeni ve oyuncuların ilgisini çekmeye ve dövüş türünü birden fazla platformda ilerletmeye devam ediyor” dedi. “ Mortal Kombat: Onslaught, NetherRealm ekibi yenilik yapmaya ve hayranlara yeni bir oynanış sunmaya devam ederken, Mortal Kombat’ın 30 yılı aşkın süredir neden en iyi oyun serisi olduğunun bir kanıtı.

NetherRealm Studios Baş Yaratıcı Sorumlusu Ed Boon, “Oyuncuların seriyi yeni yollarla deneyimlemelerine izin vermek için Mortal Kombat’ın sınırlarını zorluyoruz, ancak yine de temel içgüdüsel doğasına sadık kalıyoruz” dedi. “  Mortal Kombat: Onslaught ile , Mortal Kombat’ı hem yeni hem de mevcut hayranların keyif alabileceği hızlı tempolu, grup yakın dövüş savaşı ile stratejik takım tabanlı bir koleksiyon RPG’si olarak yeniden tasarladık.”

Aşkın Ali "shagen" Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Oyun Haberleri

Her ay düzenli olarak kontrol ettimiz Amazon Prime üyelerinin ücretsiz olarak erişebildiği Prime Gaming, hizmetinin kullanıcılarına Şubat ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu....

Oyun Haberleri

Birçok popüler oyunu ücretsiz olarak oyunculara dağıtmasıyla bilinen Epic Games tarafından bu hafta verilecek oyunlar belli oldu. Macera ve FPS kategorilerini sevenler için kesinlikle değerlendirilmesi...