Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Monarch: Legacy of Monsters
Monarch: Legacy of Monsters

Sinema Haberleri

Monarch: Legacy of Monsters, 2.Sezon Çekimleri Sonbaharda Başlıyor

Dünyada aktif olarak bir sürü dijital içerik platformu bulunuyor. Bu platformlardan birisi de Apple tarafından Disney Plus ve Netflix‘e rakip olarak kurulan Apple TV+. Daha önce Apple TV+‘ı duymamış olabilirsiniz çünkü henüz ülkemizde resmi olarak bulunmuyor. Fakat platformun oldukça iddialı yapımları da bulunuyor.

Apple TV+‘ın en iddialı yapımlarından bir tanesi de, Legendary Pictures‘in sağlam temeller üzerine kurduğu MonsterVerse yapımlarından birisi olan ve başrollerinde Kurt ve Wyatt Russell‘ın yer aldığı Monarch: Legacy of Monsters dizisi.

Sinemalarda izleyiciyle buluşan MonsterVerse yapımlarının sinematik tarzına ve aksiyon sekanslarına sahip olacak olan yapım; üç neslin canavarlarla ilgili yaşadıkları entrikaları ve özellikle de efsanevi Kaiju Godzilla‘nın varlığı ile Dünya‘yı derinden etkileyen gelişmelere yer veren yapımın birinci sezonu; hayranlar ve eleştirmenler tarafından tam not alarak, beklentilerin üzerinde bir performans sergiledi.

Hal böyle olunca da platform, dizinin yeni ve ikinci sezonuna resmi yeşil ışık yaktığını geçtiğimiz aylarda duyurdu. Kapalı kapılar ardında ön geliştirme süreci ilerleyen yapımın, çekimlerine ne zaman başlanacağı en sonunda belli oldu.

Monarch: Legacy of Monsters 2.Sezon Çekimleri Yılın Sonlarında Başlayacak

Monarch: Legacy of Monsters

Godzilla ve MonsterVerse markasını Monarch: Legacy of Monsters dizisiyle genişleten eş yaratıcı Chris Black tarafından aktarılan detaylara göre; dizinin ikinci sezonunda Kong yer alacak. Hikayenin nasıl şekilleneceği hakkı herhangi bir detay vermese de, çekimlerin bu yılın sonbahar aylarında başlayacağını dile getirdi.

Monarch: Legacy of Monsters dizisinin ikinci sezonu hakkında daha fazla detay ve çıkış tarihi ise henüz açıklanmadı.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştirme stüdyosu Motion Blur, yeni oyunları Black State‘i tanıttı. Üçüncü şahıs aksiyon-macera türündeki bu yeni yapım, PC platformu için Steam ve...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz günlerde AMD Ryzen 9 9900X model işlemcinin Geekbench performans testi ortaya çıkmıştı. Şimdi ise daha genele hitap edecek olan AMD Ryzen 5 9600X...