Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Godzilla x Kong: The New Empire
Godzilla x Kong: The New Empire

Sinema Haberleri

Godzilla x Kong’un Yönetmeni Devam Filmi Hakkında Konuştu

2014 yılında vizyona giren Godzilla filminin ardından emin adımlarla oluşturulmaya başlanan MonsterVerse, Marvel Sinematik Evreni dışında belki de en başarılı kurgusal evrenlerden bir tanesi. Emin adımlarla ilerleyen MonsterVerse‘ün uzun zamandır beklenen yeni filmi için yeni bilgiler paylaşılmaya devam ediliyor.

MonsterVerse‘ün son yapımı Godzilla vs Kong, 2021 yılında vizyona girdi. Hayranlar ve eleştirmenler tarafından oldukça beğenilen yapım, beklentilerin üzerinde bir performans gösterdi. Durum böyle olunca, Godzilla vs Kong‘un devam yapımı olacak olan Godzilla x Kong: The New Empire ismine sahip olacak olan yapım, gelecek hafta vizyonda izleyici karşısına çıkacak.

Hayranlar The New Empire için son günlerin geçmesini beklerken filmin yönetmen koltuğunda yer alan Adam Wingard, serinin geleceği ve olası devam yapımı hakkında bir takım açıklamalarda bulundu.

Adam Wingard, Godzilla x Kong Devam Filmleri Yapmak İstiyor

Godzilla x Kong: The New Empire

Geçtiğimiz günlerde DiscussingFilm ile bir söyleşi gerçekleştirine filmin yönetmen koltuğunda yer alan Adam Wingard, hayranların oldukça merak ettiği bir çok soruya açıklık getirdi. Wingard, henüz resmi bir onay almış olmasa da, olası bir devam filmi yapmaya sıcak baktığını dile getirdi.

İki film yaptıysanız, belki de devam ederek üçüncüyü de yapmanız gerekiyor. Çünkü, orada bir üçleme yer alıyor. Bu canavarlarla ilgili anlatacak daha fazla hikayem olduğunu düşünüyorum. Ancak bu tamamen, The New Empire filminin beğenip beğenilmeyeceği ile alakalı. Yine de size karşı tamamen dürüst olacaksam, bu canavarlarla anlatacak daha birçok hikayem var. İşler yolunda giderse, bir diğer hikaye için geri dönmek isterim.

Godzilla vs Kong‘un devam yapımı olacak olan Godzilla x Kong: The New Empire; 12 Nisan 2024 tarihinde sinemalarda izleyici karşısına çıkacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...

Telefon Haberleri

Honor, yeni amiral gemisi akıllı telefonu Honor Magic 6 Pro’yu tanıttı. Ön kayıta özel indirim fırsatları sunan cihazın özelliklerine bir göz atalım. Honor Magic...

Teknoloji Haberleri

Ekran kartı fiyatları mining döneminden beri dalgalı seyrediyor. Mining döneminde hem stok yoktu hem de ekran kartları bir hayli yüksekti. Fakat mining döneminin bitmesiyle...