Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Etkileyici Grafiklere Sahip Forspoken Oyunundan Yeni Fragman

Bugün, Square Enix’in yaklaşmakta olan açık dünya oyun hakkında daha fazlasını gösteren yeni bir Forspoken fragmanı paylaşıldı. Aşağıda izlenebilen yeni fragman, Tokyo Game Show 2022 için özel olarak paylaşıldı ve şu anda sadece Japonca olarak mevcut. Yeni fragman çoğunlukla hikayeye odaklanırken, aynı zamanda oyunun oynanış tarzını ve etkileyici grafiklerini gözler ününe seriyor bu yüzden Japonca anlamayanlar için bile iyi bir fikir verebilir.

Oyunun hikayesini merak edenler için oyunun resmi hikayesi şöyle:

“Forspoken, güzel ve acımasız Athia ülkesine taşınan genç bir New Yorklu olan Frey’in yolculuğunu takip ediyor. Eve dönüş yolunu arayan Frey, yeni keşfettiği büyülü yeteneklerini geniş arazileri geçmek ve canavar yaratıklarla savaşmak için kullanmalıdır.”

Güzel ve Zalim Bir Açık Dünya – Çarpıcı grafikler ve son teknoloji ile hayata geçirilen olağanüstü manzaraların ve diğer dünya yaratıklarının çarpıcı bir ülkesi olan Athia’nın genişleyen krallıklarını keşfedin.
Özelleştirilebilir Büyü Cephaneliği – Hızlı tempolu ve canlandırıcıdan stratejik ve metodik olana kadar çeşitli oyun tarzlarına hitap eden çok çeşitli yeteneklerle büyülü savaşta çarpık canavarlarla savaşın.
Sezgisel, Sihirle Geliştirilmiş Parkur – Duvarları ölçeklendirin, kanyonlar arasında tonoz yapın, baş döndürücü yüksekliklerden atlayın ve uçsuz bucaksız manzaralar arasında koşun. Frey’in benzersiz yetenekleri, açık dünyayı kolaylıkla akıcı bir şekilde geçmesine izin verir.”

Son olarak Forspoken, 24 Ocak 2023’te tüm dünyada PC standart sürüm için 699.00TL‘lik bir fiyat etiketiyle ve PlayStation 5 için çıkması planlanıyor.

 

2003 yılında dünyaya gelen Emir Çiftci, yeni başladığı kariyerinde Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaya devam etmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Oyun Haberleri

Her ay düzenli olarak kontrol ettimiz Amazon Prime üyelerinin ücretsiz olarak erişebildiği Prime Gaming, hizmetinin kullanıcılarına Şubat ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu....

Oyun Haberleri

AMD tarafının hediye oyun kampanyaları 2023 yılında da aktif olarak devam ediyor. Ryzen 7000 serisi işlemci alımlarına hediye veren AMD aynı zamanda Ryzen 5000...