Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

DC, Kevin Feige’i Başa Geçirmek İstiyor

Süper kahraman filmleri dediğimizde aklımıza iki firma geliyor. Birisi son yıllarda sinemayı bir nevi domine etmeyi başaran Marvel ve oldukça fazla süper kahramana sahip olan DC. Ancak birçok karaktere sahip olsa da DC yıllardır sinemada izleyenleri tatmin etmeyi başaramıyor.

Yanlış baş karakter seçimi, sürekli baştan ele aldıkları yapımlar, devamı gelmeyen hikayeler ve açıklamalarını yerine getiremeyen DC‘de radikal değişiklikler görmeye başladık. Geçtiğimiz günlerde DC Studios‘un başkanı Walter Hamada görevinden resmi olarak ayrılmış ve koltuğunu James Gunn ve Peter Safran‘a devretmişti.

Yaşanan bu koltuk değişimi sırasında ise aslında DC‘nin gözü en başından beri Marvel Studios başkanı Kevin Feige‘nin üzerindeymiş. Evet yanlış okumadınız DC, en büyük rakibi Marvel‘in başkanını başa geçirmek için bazı girişimlerde bulunmuş.

DC, Gözünü En Büyük Rakibine Dikmiş Durumda

The Direct tarafından kaleme alınan habere göre DC Studios, ilk Iron Man filminden bu yana Marvel filmlerinin vazgeçilmez ismi Kevin Feige‘i kendi bünyelerine geçirmek için resmi teklifte bulunmuş. Sektörün içinden güçlü isimlere göreyse, Warner Bros Discovery’nin patronu olan David Zaslav hala daha Feige‘nin DC‘nin başına geçmesini istiyor.

Bu durum şuan için hala daha resmi olarak doğrulanmamış olsada, geçmiş yıllarda Feige‘nin DC ile bir takım görüşmeler yaptığını biliyoruz. Sizce önümüzde ki yıllarda her iki şirketinde tek kişi tarafından yönetildiğini görebilir miyiz.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyunculara sunduğu ücretsiz oyunlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Bu hafta, nostaljik bir arcade oyun deneyimi sunan Arcade Paradise ve gerilim dolu atmosferiyle...

Oyun Haberleri

EA Sports, futbol tutkunlarının merakla beklediği FC 25’in resmi tanıtım fragmanını nihayet yayınladı. Bu yeni sürümde, Real Madrid ve İngiltere Milli Takımı’nın genç yıldızı...

Teknoloji Haberleri

El konsolları şu an için daha çok AMD’nin APU çözümlerinden yararlanıyor. Tabii ki Intel’in çözümleri de var fakat AMD’nin APU’ları kadar başarım gösteremiyorlar genelde....

Motorlu Taşıtlar

Xiaomi markası çok eski bir marka değil, hatta yeni bile sayılır. Fakat kısa sürede muazzam bir büyüme elde etti ve çok geniş bir ürün...