Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

DC, Kevin Feige’i Başa Geçirmek İstiyor

Süper kahraman filmleri dediğimizde aklımıza iki firma geliyor. Birisi son yıllarda sinemayı bir nevi domine etmeyi başaran Marvel ve oldukça fazla süper kahramana sahip olan DC. Ancak birçok karaktere sahip olsa da DC yıllardır sinemada izleyenleri tatmin etmeyi başaramıyor.

Yanlış baş karakter seçimi, sürekli baştan ele aldıkları yapımlar, devamı gelmeyen hikayeler ve açıklamalarını yerine getiremeyen DC‘de radikal değişiklikler görmeye başladık. Geçtiğimiz günlerde DC Studios‘un başkanı Walter Hamada görevinden resmi olarak ayrılmış ve koltuğunu James Gunn ve Peter Safran‘a devretmişti.

Yaşanan bu koltuk değişimi sırasında ise aslında DC‘nin gözü en başından beri Marvel Studios başkanı Kevin Feige‘nin üzerindeymiş. Evet yanlış okumadınız DC, en büyük rakibi Marvel‘in başkanını başa geçirmek için bazı girişimlerde bulunmuş.

DC, Gözünü En Büyük Rakibine Dikmiş Durumda

The Direct tarafından kaleme alınan habere göre DC Studios, ilk Iron Man filminden bu yana Marvel filmlerinin vazgeçilmez ismi Kevin Feige‘i kendi bünyelerine geçirmek için resmi teklifte bulunmuş. Sektörün içinden güçlü isimlere göreyse, Warner Bros Discovery’nin patronu olan David Zaslav hala daha Feige‘nin DC‘nin başına geçmesini istiyor.

Bu durum şuan için hala daha resmi olarak doğrulanmamış olsada, geçmiş yıllarda Feige‘nin DC ile bir takım görüşmeler yaptığını biliyoruz. Sizce önümüzde ki yıllarda her iki şirketinde tek kişi tarafından yönetildiğini görebilir miyiz.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

GeForce RTX 4070 Ti ekran kartı ilk başlarda bazı eleştirilere maruz kalsa bile iş satış kısmına geldiğinde ise mükemmel bir başarılı elde etmeyi başardı....

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Telefon Haberleri

Çin Halk Cumhuriyeti merkezli teknoloji devi Xiaomi’nin en popüler ve en çok varyanta sahip modeli olan Redmi Note serisine bir tane daha model ekleniyor....

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...