Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

DC Başkanı Görevinden Ayrılıyor!!

Süper kahraman filmleri dediğimizde aklımıza iki firma geliyor. Birisi son yıllarda sinemayı bir nevi domine etmeyi başaran Marvel ve oldukça fazla süper kahramana sahip olan DC. Ancak birçok karaktere sahip olsa da DC yıllardır sinemada izleyenleri tatmin etmeyi başaramıyor.

Yanlış baş karakter seçimi, sürekli baştan ele aldıkları yapımlar, devamı gelmeyen hikayeler ve açıklamalarını yerine getiremeyen DC‘de radikal değişiklikler görmeye başladık. Bu değişikliklerin en büyüğü ise DC Films‘in başkanın değişmesi olacak.

DC Films Başkanı Değişiyor!!

15 yıldır DC bünyesinde farklı pozisyonlarda görev almış ve 2018 yılından bu yana DC Films‘in başkanlığını yapan Walter Hamada‘nın görev süresi 2023 yılında sona ermesi gerekiyordu. Ancak Deadline tarafından kaleme alınan habere göre Hamada, bu sürenin sona ermesini beklemeyecek ve görevinden ayrılacak.

Walter Hamada görev süresi boyunda DC yapımlarının HBO Max üzerinden izleyiciyle buluşmasına ve The Batman, iki Oscar kazanan Joker ve Aquaman, Folie à Deux, The Flash, Constantine ve The Penguin gibi yapımlarda da görev almıştı.

Hamada‘nın aldığı bu karar henüz Warner Bros. tarafından onaylanmadı veya açıklanmadı. Hamada’nın DC bünyesinde mi kalacağı yada yeni işinin ne olacağını henüz bilmiyoruz. Ayrıca Hamada‘dan boşalan DC Films başkanlık koltuğuna kim oturacak heniz bilinmiyor.

Kaynak; Deadline

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyunculara sunduğu ücretsiz oyunlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Bu hafta, nostaljik bir arcade oyun deneyimi sunan Arcade Paradise ve gerilim dolu atmosferiyle...

Oyun Haberleri

EA Sports, futbol tutkunlarının merakla beklediği FC 25’in resmi tanıtım fragmanını nihayet yayınladı. Bu yeni sürümde, Real Madrid ve İngiltere Milli Takımı’nın genç yıldızı...

Teknoloji Haberleri

El konsolları şu an için daha çok AMD’nin APU çözümlerinden yararlanıyor. Tabii ki Intel’in çözümleri de var fakat AMD’nin APU’ları kadar başarım gösteremiyorlar genelde....

Motorlu Taşıtlar

Xiaomi markası çok eski bir marka değil, hatta yeni bile sayılır. Fakat kısa sürede muazzam bir büyüme elde etti ve çok geniş bir ürün...