Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

DC Başkanı Görevinden Ayrılıyor!!

Süper kahraman filmleri dediğimizde aklımıza iki firma geliyor. Birisi son yıllarda sinemayı bir nevi domine etmeyi başaran Marvel ve oldukça fazla süper kahramana sahip olan DC. Ancak birçok karaktere sahip olsa da DC yıllardır sinemada izleyenleri tatmin etmeyi başaramıyor.

Yanlış baş karakter seçimi, sürekli baştan ele aldıkları yapımlar, devamı gelmeyen hikayeler ve açıklamalarını yerine getiremeyen DC‘de radikal değişiklikler görmeye başladık. Bu değişikliklerin en büyüğü ise DC Films‘in başkanın değişmesi olacak.

DC Films Başkanı Değişiyor!!

15 yıldır DC bünyesinde farklı pozisyonlarda görev almış ve 2018 yılından bu yana DC Films‘in başkanlığını yapan Walter Hamada‘nın görev süresi 2023 yılında sona ermesi gerekiyordu. Ancak Deadline tarafından kaleme alınan habere göre Hamada, bu sürenin sona ermesini beklemeyecek ve görevinden ayrılacak.

Walter Hamada görev süresi boyunda DC yapımlarının HBO Max üzerinden izleyiciyle buluşmasına ve The Batman, iki Oscar kazanan Joker ve Aquaman, Folie à Deux, The Flash, Constantine ve The Penguin gibi yapımlarda da görev almıştı.

Hamada‘nın aldığı bu karar henüz Warner Bros. tarafından onaylanmadı veya açıklanmadı. Hamada’nın DC bünyesinde mi kalacağı yada yeni işinin ne olacağını henüz bilmiyoruz. Ayrıca Hamada‘dan boşalan DC Films başkanlık koltuğuna kim oturacak heniz bilinmiyor.

Kaynak; Deadline

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

GeForce RTX 4070 Ti ekran kartı ilk başlarda bazı eleştirilere maruz kalsa bile iş satış kısmına geldiğinde ise mükemmel bir başarılı elde etmeyi başardı....

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Telefon Haberleri

Çin Halk Cumhuriyeti merkezli teknoloji devi Xiaomi’nin en popüler ve en çok varyanta sahip modeli olan Redmi Note serisine bir tane daha model ekleniyor....

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...