BİM Ucuza Oyuncu Ekipmanları Satacak

BİM, 20 Nisan’da oyun severler için uygun fiyatlı oyuncu ekipmanları satacak. Geçtiğimiz dönemlerde iPhone X, Samsung Galaxy Note 8 ve Xiaomi Bluetooth hoparlör satan BİM, 20 Nisan’da uygun fiyatlı oyuncu ekipmanları satacak.

BİMTrust marka oyuncu klavyesi, oyuncu mouse seti ve oyuncu kulaklığı satacak. Ayrıca karaoke mikrofon, kulaklık ve Hometech marka bir tablet de aynı gün BİM‘de satışa sunulacak. 20 Nisan Cuma günü satılacak tüm ürünleri aşağıda görebilirsiniz.

BİM 20 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu

20 Nisan’da BİM’de satılacak olan oyuncu kulaklığının ve tabletin fiyatı, piyasada ki satış fiyatlarından çok daha ucuz iken, Trust markasının oyuncu ekipmanları piyasa fiyatlarına yakın bir satış etiketine sahip. Trust Ziva mouse, 220×300 mm boyutunda mouse pad ile satılacak olan setin fiyatı 27.50 TL olacak. Sıvı korumalı oyuncu klavyesi 27.50 TL, mikrofonlu oyuncu kulaklığı ise 25 TL‘den satılacak. Trust oyuncu setinin hepsini bir arada alındığında ise ürünlerinin toplam fiyatı 80 TL’ye denk geliyor.

BİM, daha önce satmış olduğu PlayStation 4 ve iPhone X ile pozitif geri dönüşler almış ve marketlerinde uzun kuyruklar oluşmasına sebep olmuştu.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin