Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Haber

Xiaomi 8 GB Bellek ile Yeni Tablet Varyantını Sunuyor

Xiaomi, yeni uygun fiyatlı tabletini ortaya çıkardıktan birkaç hafta sonra Redmi Pad modelini yeniledi. Bazı nedenlerden dolayı olarak Redmi Pad için daha fazla bellek sunuldu. Şu anda Redmi Pad modeli kullanıcılara sunulmadı.

Yeni Redmi Pad Modeli Çıkacak

Xiaomi, Eylül ayında Pad 5 Pro 12.4 ile ortaya koyduğu bir modeli tekrarlayarak Redmi Pad modelinin yeni bir sürümünü tanıttı. O zamanlar tartışıldığı gibi Xiaomi Çin’de Pad 5 Pro 12.4’ü duyurduktan yaklaşık bir ay sonra yeni bir bellek seçeneğini de duyurdu. Bu yeni varyant ile birlikte tabletin giriş seviyesi ve orta seviyesi olan ürünlerin haricinde en pahalı ürün koduna sahip yeni yüksek bellekli varyant da kullanıcılara duyurulmuş oldu.

Başlangıçta Xiaomi, 128 GB depolama ve 4 GB veya 6 GB RAM ile Redmi Pad’i ortaya çıkardı. Şimdi şirket, aynı miktarda depolama alanıyla da olsa 8 GB RAM sürümü yayınladı.

Yine de Redmi Pad, 1 TB’a kadar microSD kartları destekliyor ve bu da 128 GB depolamayı az bulan kullanıcılar için depolama eksikliğini sorun olmaktan çıkarıyor. Referans alınan yeni özelliklere göre ise yeni Redmi Pad, 10.6 inç ekran, 8.000 mAh pil ve çift kamera ile birleştirilmiş MediaTek Helio G99 SoC ile diğer bir alt segment olan Pad modelleri ile aynı temel özellikleri sunuyor.

Peki sizce Redmi Pad satın alınır mı? Piyasadaki diğer tablet modellerine göre tutunabilir mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Editörlük kariyerine iki sene önce başlayan Berk, şimdi ise yazarlık görevine Donanım Arşivi portalı üzerinden devam ediyor. Uzun zamandır donanım, bilgisayar ve işletim sistemlerine ilgisi bulunmakla beraber bu tecrübesini de sizlerle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Şu sıralar sizlere maalesef çok sayıda zam haberi yapmak zorunda kaldık. Geçtiğimiz günlerde de Spotify paketlerine zam yapmıştı. Steam platformu ise son zamanlarda bir...

Oyun Haberleri

Geçtiğimiz saatlerde yayımlamış olduğumuz haberle birlikte birçok AAA seviyesindeki oyuna inanılmaz derecede zamlar geldi ve bu zamlarla birlikte fiyatların hiperbolik bir şekilde artışına şahit...

Oyun İndirimleri

Epic Games, yıllardır yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5 ve Borderlands: The Handsome Collections ve Football Manager serisi gibi oyunları...

Teknoloji Haberleri

AMD’nin 3D V-Cache teknolojisini barındıran ilk işlemcisi olan Ryzen 7 5800X3D model işlemcisi beklenenin üzerinde bir performansla gelince insanlar bu teknolojiye ciddi anlamda sıcak...