Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Xbox Ücretsiz Oyun Günleri: Bu Hafta Sonu 3 Oyun Ücretsiz!

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan “Ücretsiz Oyun Günleri“ni duyurdu. Bu kampanya, oyunseverlere belirli oyunları hafta sonu boyunca ücretsiz olarak oynama fırsatı sunuyor ve bu hafta sonu kampanyasında üç Xbox oyunu yer alıyor.

Xbox Ücretsiz Oyun Günleri Oyunları

Xbox Ücretsiz Oyun Günleri

 • Crusader Kings 3
  Paradox Interactive tarafından geliştirilen bu derinlemesine strateji oyunu, oyunculara Orta Çağ’da bir hanedanı yönetme fırsatı sunuyor. Siyasi entrikalar, savaşlar ve diplomatik manevralarla dolu bu oyunda, oyuncular kendi krallıklarını kurup genişletebilirler.
 • Hell Let Loose
  İkinci Dünya Savaşı’nı konu alan bu çok oyunculu FPS, 50’ye 50 savaşlarla büyük ölçekli çatışmaları deneyimlemenizi sağlıyor. Gerçekçi grafikler ve taktiksel oynanış ile dikkat çeken bu oyun, takım çalışması ve stratejinin önemini vurguluyor.
 • Plants Vs. Zombies: Garden Warfare 2
  Popüler kule savunma oyunu Plants Vs. Zombies’in bu eğlenceli aksiyon versiyonunda, bitkiler ve zombiler arasındaki savaşta tarafınızı seçerek kaotik çok oyunculu maçlara katılabilirsiniz.

Eğer bu oyunlardan herhangi birini hafta sonundan sonra da oynamak isterseniz, tümü Xbox Game Pass kütüphanesinin bir parçası olarak erişilebilir durumda. Crusader Kings 3 ve Hell Let Loose, standart Game Pass kütüphanesinde bulunurken, Garden Warfare 2 EA Play ve Xbox Game Pass Ultimate’ın bir parçasıdır.

Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyeleri, bu oyunları 24 Haziran Pazartesi gününe kadar ücretsiz olarak deneyimleyebilirler.

Ücretsiz Oyun Günleri hakkında daha fazla bilgi almak için Xbox’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tarih Bölümü öğrencisi olan Berfin Alican, aynı zamanda Donanım Arşivi'nde oyun kategorisinde haberler yazmaktadır.

1 Yorum

1 yorum

 1. Baki Kaplan Baki

  Haz 21, 2024 at 22:44

  Zaten ücretsiz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştirme stüdyosu Motion Blur, yeni oyunları Black State‘i tanıttı. Üçüncü şahıs aksiyon-macera türündeki bu yeni yapım, PC platformu için Steam ve...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz günlerde AMD Ryzen 9 9900X model işlemcinin Geekbench performans testi ortaya çıkmıştı. Şimdi ise daha genele hitap edecek olan AMD Ryzen 5 9600X...