Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Twilight of the Gods
Twilight of the Gods

Sinema Haberleri

Twilight of the Gods Animasyon Dizisinden İlk Tanıtım Paylaşıldı

Dünyanın en çok aboneye sahip olan dijital içerik platformu Netflix, son dönemlerde oldukça kötü zamanlar geçiriyor. Geçtiğimiz aylarda ilk defa abone kaybetmeye başlayan platform, yaşanan bu talihsiz olayların önüne geçmek amacıyla birçok radikal değişiklik yapmaya başladı.

Şirketin almaya başladığı radikal kararların en başında ise, daha az ancak daha kaliteli içerikleri izleyiciyle buluşturmak yer alıyor. Bu nedenle Netflix‘in son dönemde izleyiciyle buluşturacağı pek çok yeni yapımı bulunuyor. Son dönemde Zack Snyder, Rebel Moon ile bir hayli meşgul olsa da Netflix‘te farklı yapımlar ile yer almaya da devam ediyor. Bu yeni yapımlardan bir tanesi de; Zack Snyder imzalı Twilight of the Gods animasyon dizisi.

Platform, hayranlar tarafından oldukça merak edilen animasyon dizisinin reklam ve pazarlama çalışmalarına hız vermiş durumda. Bu bağlamda, diziden ilk tanıtım videosu geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.

Twilight of the Gods Animasyon Dizisinden Paylaşılan İlk Tanıtım Fragmanı

Snyder‘ın yeni animasyon projesi, İskandinav mitolojisinden ilham alıyor. İskandinav köyünde geçen dizi de, kral ve kraliçenin düğünü esnasında yaşanan olaylar, dev soyundan gelen Sigrid’in inanılmaz bir intikam macerasına atılmasına yol açıyor. Dizide, cücelerden devlere kadar birçok ilginç karakter yer alacak.

Snyder‘ın İskandinav mitolojisinden ilham aldığı Twilight of the Gods animasyon dizisi, 19 Eylül tarihinde Netflix üzerinden izleyici karşısına çıkacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştirme stüdyosu Motion Blur, yeni oyunları Black State‘i tanıttı. Üçüncü şahıs aksiyon-macera türündeki bu yeni yapım, PC platformu için Steam ve...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz günlerde AMD Ryzen 9 9900X model işlemcinin Geekbench performans testi ortaya çıkmıştı. Şimdi ise daha genele hitap edecek olan AMD Ryzen 5 9600X...