Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

The Outlast Trials’ın İlk Önizleme Fragmanı Yayınlandı

Montreal merkezli geliştirici Red Barrels’in ilk olarak 2019’da duyurmasından itibaren geliştirme aşamasında olan The Outlast Trials’dan ilk oyun önizleme videosu geldi.

The Outlast Trials, oyuncuların oturumlar arasında bir merkezde toplanabileceği, dört kişiye kadar kooperatif tarzında oynanacak şekilde tasarlanmıştır. Merkezde karakterinizi ve hapishane hücrenizi özelleştirebilir, sosyalleşebilir ve diğer oyuncularla mini oyunlara (bilek güreşi gibi) katılabilirsiniz.

Yeni oyundaki görevlere gelince klasik Outlast serisinden esintiler görüyoruz. Bununla birlikte, X-ray teçhizatı ile duvarların arkasını görme yeteneği gibi yeni avantajlar var. Oyuncular, envanteriniz çok sınırlı olduğu için önemli olacak bir oyun oturumundan önce ekipmanlarını ayarlayabilecekler (herhangi bir seferde yalnızca üç öğe taşıyabilirsiniz). Ayrıca oyuna gelen arkadaşlarınızla çevrimiçi oynanış ekip işiyle yapılan görevleri de beraberinde getiriyor.

The Outlast Trials’ın yayınlanan ilk önizleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyun hakkında pek bir bilginiz yoksa aşağıdan resmi oyun resmi açıklamasını izleyebilir ve yayınlanan ilk fragmanı izleyebilirsiniz.

Oyunun Resmi Açıklaması

“Soğuk Savaş döneminde, insan kobaylar, Murkoff Corporation’daki iyi insanlar tarafından gelişmiş beyin yıkama ve zihin kontrolü yöntemlerini test etmek için istemeden işe alınır. Güvensizlik, korku ve şiddet dünyasında ahlakınız sorgulanacak, dayanıklılığınız test edilecek ve akıl sağlığınız ezilecek. Hepsi ilerleme, bilim ve kâr adına. Red Barrels sizi bu sefer arkadaşlarınızla birlikte akıllara durgunluk veren bir terörü deneyimlemeye davet ediyor. Birlikte çalışın ve belki de The Outlast Trials’tan sağ kurtulabilirsiniz. İyi bir şirkette pantolonuna sıçmak her zaman daha iyidir.”

Oyunun Fragmanı

Son olarak kapalı beta süreci bugün (28 Ekim) başlayacak olan ve 1 Kasım 2022’ye kadar devam edecek olan oyunun 2023 başlarında Steam ve Epic Games‘te çıkması bekleniyor.

2003 yılında dünyaya gelen Emir Çiftci, yeni başladığı kariyerinde Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaya devam etmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

GeForce RTX 4070 Ti ekran kartı ilk başlarda bazı eleştirilere maruz kalsa bile iş satış kısmına geldiğinde ise mükemmel bir başarılı elde etmeyi başardı....

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Telefon Haberleri

Çin Halk Cumhuriyeti merkezli teknoloji devi Xiaomi’nin en popüler ve en çok varyanta sahip modeli olan Redmi Note serisine bir tane daha model ekleniyor....

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...