Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

The Boys: Homelander
The Boys: Homelander

Sinema Haberleri

Yeni The Boys Spin-off Projesi Homelander’a Odaklanabilir

Garth Ennis ve Darick Robertson ikilisi tarafından 2006 yılında ilk defa okuyucuyla buluşan The Boys çizgi romanı, okuyucuyla buluştuğu dönemde çok popüler olmayı başaramadı. Ancak 2019 yılında çizgi roman Amazon tarafından dizi olarak izleyici karşısına çıkarıldı.

İzleyenlerin süper kahraman yapımlarından sıkılmaya başladığı bir dönemde izleyici karşısına çıkan dizi, kısa süre içerisinde bir nevi popüler kültür haline geldi. Elde edilen bu başarının ardından ise Amazon, ilk önce Diabolical, Generation V (Gen V) dizilerini izleyiciyle buluşturdu ve Meksika’da geçecek olan farklı bir yan yapım üzerinde çalışmalarına devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl Amazon ve MGM Studios‘un televizyondan sorumlu başkanı Vernon Sanders, bu evreni yeni yapımlar ile büyüteceklerini resmen açıklamıştı. The Boys‘un sıradaki yan yapımı ise, Antony Starr’ın hayat verdiği Homelander karakterinin gençliğine odaklanabilir.

YAZININ DEVAMI DİZİNİN 4.SEZONUYLA ALAKALI SPOİLER İÇERMEKTE!!

The Boys Evreninin Yeni Dizisi, Homelander’ın Gençliğine Odaklanabilir

The Boys: Homelander

The Boys evreninin üzerinde daha önce çalışıldığı açıklanan yeni yan yapımlarından birisi daha belli olmuş olabilir. Dizinin dördüncü sezonun geçen hafta yayınlanan Wisdom of the Ages isimli 4. bölümü, Homelander‘ın en derin ve en eski yaralarıyla yüzleştiği birçok sahneye ev sahipliği yapıyor. Karakter bölüm içerisinde, doğup büyüdüğü Vought Laboratuvarı‘na bir tür “aile buluşması” için geri dönüyor.

Bölümde yer alan sahnelerde karakter, çocukluğunda kendisine zorbalık yaparak kötü davranan birkaç isimle yüzleşiyor. Ayrıca bölüm içerisinde karakter, laboratuvarda kanlı bir intikama da imza atıyor. Şirkete yakın kaynaklar, bu sahnelerin ve bölümün olası bir The Boys: Homelander spin-off yapımına referans verdiğini ayrıca şirketin, bu yapım için çalışmalar yürüttüğünü dile getiriyor.

Henüz bu konu hakkında resmi bir açıklama yapılmadığını, bu bilgilerin şirkete yakın kaynaklar tarafından dile getirildiğini belirtelim.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştirme stüdyosu Motion Blur, yeni oyunları Black State‘i tanıttı. Üçüncü şahıs aksiyon-macera türündeki bu yeni yapım, PC platformu için Steam ve...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz günlerde AMD Ryzen 9 9900X model işlemcinin Geekbench performans testi ortaya çıkmıştı. Şimdi ise daha genele hitap edecek olan AMD Ryzen 5 9600X...