Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

The Batman Part 2
The Batman Part 2

Sinema Haberleri

The Batman’in Blu-Ray İçerikleri Açıklandı

Yaklaşık bir ay önce DC evrenin en son filmi, Robert Pattinson‘un başrol oynadığı The Batman filmi vizyona girdi. Vizyona giren film daha önceki Batman filmlerinden alışmış olduğumuz baş karakterler yerine oldukça yeni hikaye ve olay döngüsü bizlere sundu.

Yılın ilk DC filmi ünvanına da sahip olan film, vizyona girdiği günden itibaren 700 milyon dolardan fazla gelir elde etmeyi başardı. Filmin dijital versiyonu vizyon tarihinden 45 gün sonra yani 18 Nisan‘da HBO Max platformu üzerinde yayınlanacak. Ancak Blu-Ray versiyonu bekleyen hayranların biraz daha beklemesi gerekecek. Çünkü filmin Blu-Ray versiyonu vizyon tarihinden 3 ay sonra yani 13 Haziran tarihinde geleceği açıklandı.

The Batman Blu-Ray Versiyonun İçeriği Açıklandı

High Def Disk News, The Batman‘in Blu-ray sürümüne dahil edilecek 11 ekstra özelliği açıkladı. Filmin Robert Pattinson, Paul Dano, Colin Farrell ve Zoe Kravitz’in yer aldığı kapak fotoğrafını içeren Blu-ray diski 24 Mayıs‘ta satışa sunulacak. Filmin 4K Ultra HD versiyonu, Pattinson’ın Batman maskesi taktığı bir maske ile satışa sunulacak.

Ayrıca, ön yüzünde Paul Dano’nun Riddler’ına saygı duruşunda bulunan bir soru işareti yer alan filmin çelik kitap kapağına ait bir görselde paylaşıldı. Bu çelik kapağa sahip olan kitap Best Buy üzerinden özel olarak satılacak.

Satışa sunulacak Blu-Ray versiyonların her üçüde ana filme sahip olacak. Ancak tabii ki de Blu-Ray versiyona özel olarak bir takım ekstralarda sunacak. Bu ekstralar arasında Zoe Kravitz‘in Catwoman‘ı, Colin Farrell‘in Penguin‘i, Batmobile ve yönetmen Matt Reeves‘in yorumlarıyla silinen sahneler de yer alacak.

 • Vengeance In The Making
 • Vengeance Meets Justice
 • The Batman: Genesis
 • Becoming Catwoman
 • Looking for Vengeance
 • Anatomy of The Car Chase
 • Anatomy of The Wingsuit
 • A Transformation: The Penguin
 • The Batmobile
 • Unpacking The Icons
 • Yönetmenin yorumlarıyla silinen sahneler

 

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

PlayStation, her ay olduğu gibi Mart ayı için de heyecan verici ücretsiz oyunları PlayStation Plus üyeleriyle buluşturuyor. Sony’nin bu ayki seçkisi, farklı türlerden dört...

Oyun Haberleri

Amazon, Mart ayında Prime Gaming abonelerine Fallout 2 ve Invincible Presents: Atom Eve dahil olmak üzere sekiz oyun sunuyor. İşte Mart 2024 boyunca Prime...

Sinema Haberleri

İlk filmi 2008 yılında izleyici karşısına çıkan ve gişede harikalar yaratan Kung Fu Panda serisi, 2016 yılında izleyici karşısına çıkan serinin üçüncü filminin ardından...

Oyun İndirimleri

Bu hafta sonu, Xbox oyuncuları için oldukça heyecan verici bir fırsat sunuluyor! Microsoft’un organize ettiği Xbox Ücretsiz Oyun Günleri etkinliği, Xbox Game Pass Ultimate...