Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Taika Waititi, Bir Şartla Yeni Thor Filmini Yönetebileceğini Açıkladı

Usta yönetmen Taika Waititi’nin yönetmen koltuğunda oturduğu Thor: Love and Thunder filmi vizyona girdi. Beklentileri karşılayan film gişede de oldukça iyi bir başlangıç yaptı. Şimdi ise sıra Marvel’ın yeni yapımlarını beklemeye geldi.

Evet Marvel hız kesmeden yeni dizi ve filmler ile izleyicileri meşgul etmee devam ediyor. Bazı sevdiğimiz süper kahramanlar Marvel Sinematik Evreni‘ne veda etselerde hala hikayeleri sona ermeyenler var. Bunlardan bir tanesi de Thor.

Taika Waititi, Thor: Love and Thunder filmi vizyona girdikten sonra Insider ile ropörtaj gerçekleştirdi. Bu ropörtaj esnasında Chris Hemsworth ile beraber filmin izleyici notuna şaşırdıklarını dile getirdi.

Şaka yapmıyorum. Tiyatroda gördüm ve ‘Oh, kahretsin. Gerçekten mi?’ dedim. Chris bile ‘Ne?’ gibiydi. Ama tabii ki geri dönecek. O en iyi karakter. Yani, biraz önyargılı olabilirim ama izlemesi en eğlencelisi o.

Taika Waititi, Chris Hemsworth ile Farklı Bir Film Yapmak İstiyor

Marvel Sinematik Evreni yönetmenlerinin kendilerine verilen konsept ne olursa olsun uygulamak için geniş bir serbestliğe sahip olmaları gerekiyor. Uzun zamanın yanı sıra ise franchise hakkında bilgi sahibi olmaları ve uzun vadeli planlar ortaya koymaları gerekiyor. Waititi‘de bu yönetmenlerden bir tanesi. Thor: Ragnarok‘tan bu yana Thor serisi için biçilmez kaftan rolü görüyor.

Şimdi sırada ne olacağını bilmiyorum. Kesinlikle bir tane daha film yapardım, ama sadece Chris başrolde olursa. Ama bunu yapmak istemem için şaşırtıcı ve beklenmedik bir şey olması gerekir. Yeni yaklaşım nasıl olurdu? Savaşlar ve tüm kavgalar iyi, ama Hikaye söz konusu olduğunda beklenmedik hissettiren bir şey isterdim. Hiç kavga etmeden sadece 5 milyon dolarlık bir film yapmak gibi, sadece Thor’un bir yolculuğa çıkması gibi. Mesela Thor ‘Nebraska’ya gitse nasıl olur?

Taika Waititi, yeni Thor filminin yönetmen koltuğunda Chris Hemsworth olursa oturacağını açıkça belirtti. Bundan sonraki süreç nasıl ilerleyecek beraber göreceğiz.

Kaynak; IGN

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Sistem Gereksinimleri

Robert Kirkman‘ın kaleme aldığı “The Walking Dead” kitap serisinden TV’ye uyarlanan ve aynı ismi sahip olan The Walking Dead, 12 yıl önce ekranlarda izleyiciyle...

Oyun İndirimleri

Epic Games, yıllardır yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5 ve Borderlands: The Handsome Collections ve Football Manager serisi gibi oyunları...

Oyun Haberleri

Needs Games tarafından geliştirilen ve LINE GAMES tarafından yayınlanan,  oynaması ücretsiz aksiyon RPG oyunu olan UNDECEMBER ,12 Ekim’de oyun severlerle buluşması planlanıyor.  UNDECEMBER, Steam, Android ve...

İnceleme

Kablosuz oyuncu fareleri günümüzde iyice yaygınlaşmaya başladı. Haliyle insanların kablosuz oyuncu farelerine olan ilgisi de yükseliyor. Bugün incelemesini yapacağımız Razer Basilisk Ultimate model oyuncu...