Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Taika Waititi’nin Star Wars Filminden Yeni Bİlgiler Geldi

Usta yönetmen Taika Waititi’nin yönetmen koltuğunda oturduğu Thor: Love and Thunder filmi vizyona girdi. Beklentileri karşılayan film gişede de oldukça iyi bir başlangıç yaptı. Şimdi ise sırada Marvel’ın yeni yapımlarını beklemenin yanında Taika Waititi‘nin yönetmen koltuğunda oturacağı açıklanan Star Wars filmini beklemeye geldi.

Taika Waititi, geçtiğimiz günlerde Rolling Stone ile ropörtaj gerçekleştirdi. Bu ropörtaj sırasında Waititi ile Portman arasında oldukça ilginç bir konuşma geçtiğini öğrendik.

Natalie Portman bana ‘Şimdi ne yapacaksın?’ diye sordu. Ben de ‘ Bir Star Wars projesi üzerinde.Hiç bir Star Wars filminde oynamak istedin mi?’ diye sordum. Ardından ise Portman ‘Star Wars filmlerinde bulundum’ dedi . Bunları unutmuşum.”

Waititi’nin Star Wars Filmine 2023 Yılında Başlanacak

Bu ropörtaj öncesinde ise Waititi bu yılın geri kalanında farklı projelerde yer alacağını söyledi. Evet bu yıl Star Wars filminin çekimlerine başlanmayacak. Fakat The Hollywood Reporter‘da yayınlanan yeni bir rapor, Waititi tarafından çekilecek olan Star Wars filminin 2023 yılının başlarında prodüksiyon aşamasına geleceğini doğruladı.

Waititi‘nin Star Wars projesi ilk olarak 2020’de duyurulmuştu. Olay örgüsü ve oyuncu seçimi de dahil olmak üzere filmle alakalı herhangi bir açıklama yapılmadı. Bu durumu Waititi, çılgınlığının bir yöntemi olduğunu vurguluyor.

Hala yazıyorum. Hâlâ fikirler üretiyorum ve hikayeyi anlatıyorum ve sadece bir Star Wars filmi gibi hissettirdiğinden emin olmak istedim.Çünkü, ‘Ah evet, herhangi bir eski şeyi yazıp uzaya gideceğiz ve ardından Star Wars’u öne çıkaracağız’ diyebilirim. Ancak belirli unsurları ve belirli bir muamelesi olmayan bir Star Wars filmi olmazdı, bu yüzden o tekerlek yuvasının içinde kaldığından emin olmam gerekiyor.

Kaynak; ComicBook

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Bugünkü incelememizin 2 farklı konuğu bulunuyor. Bugün, sizler için AMD Ryzen 9 7950X ve AMD Ryzen 5 7600X model yeni işlemcilerin yazılı incelemesini gerçekleştiriyoruz....

İnceleme

Toplama oyuncu bilgisayarı inceleme serimize İncehesap “Crown” sistemle birlikte devam ediyoruz. Bu sistem aslında Nvidia ekran kartı kullanmak isteyenlerin tercih edeceği sistemlerden biri. Yani...

Teknoloji Haberleri

Intel, merakla beklenen “Raptor Lake” kod adlı 13. nesil işlemcilerini en sonunda resmi olarak tanıttı! Bu lansman AMD Ryzen 7000 serisi işlemcilerin NDA’inin kalkmasından...

Oyun Haberleri

Bu yazın başlarında PS5 üzerinden piyasaya sürülen yeni Spiderman oyunu  Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in pc sürümü içinde fragman yanınlandı. Açıkçası Miles Morales, PS5’te zaten...