Seçili Hazır Radeon Sistemlerle FAR CRY 5 Ücretsiz!

Seçili Hazır Radeon Sistemlerle FAR CRY 5 Ücretsiz!

AMD, yeni oyun kampanyasıyla özellikle yeni bilgisayar almayı planlayanlar için muhteşem bir fırsat sunuyor. 27 Şubat 2018’den itibaren, içerisinde Radeon™ RX Vega 64, Radeon™ RX Vega 56 veya Radeon™ RX 580 barındıran seçili hazır sistemlerden satın alanlar, Far Cry® 5 Standart PC sürümüne sahip olacaklar.

AMD, oyuncuların Far Cry 5 ile sıradışı görsel kalitesi, büyüleyici yükseklikte kare oranları ve düşük gecikmenin keyfine varmaları için, Ubisoft ile yakın bir şekilde çalıştı. Oyun, Radeon RX Vega’ya özgü çeşitli gelişmiş özellikleri destekleyecek;

  • Rapid Packed Math – Vega GPU’larda daha hızlı fizik ve bilgi-işlem hesaplamaları imkanı sumak için işlem oranını iki katına çıkarır.
  • Shader Intrinsics –  Oyunun, Radeon RX kartlarda, GPU’dan daha fazla performans çıkarmasını sağlamak için oyunun direkt donanım erişimi olmasına imkan tanır.
  • Radeon FreeSync™ 2 – PC monitörleri için düşük gecikmeli, yüksek parlaklığa sahip pikseller sunar ve Yüksek Dinamik Menzil (HDR) içerikler için geniş bir renk skalası sunuyor.

Seçili sistemlerden birini aldıktan sonra oyuncular, Uplay kütüphaneleri için bir adet Far Cry 5 kupon kodu alıyor olacaklar. Bu kupon koduyla www.amdrewards.com adresi üzerinden Uplay oyun kodunu almaları mümkün olacak. Promosyon 1 Mart 2018’den 20 Mayıs 2018’e kadar sürecek.

Vatan Bilgisayar’dan satın aldığınız hazır bilgisayarın promosyonu olan oyun kodu, FAR CRY 5 çıktıktan sonra sağlanmaya başlayacaktır.

(Bu bir basın bültenidir.)

2000'li yıllarda çevirmeli ağ bağlantılarıyla beraber internet ile tanışan Batuhan, 2014 yılından itibaren çeşitli mecralarda teknoloji editörlüğü yapmaya başladı. Akıllı telefonlar ve donanım parçalarına karşı özel bir ilgisi olan editörün son adresi ise Donanım Arşivi oldu.