PES’i Resmen Tarihe Gömecek Olan FIFA 19 Tanıtıldı!

PES’i Resmen Tarihe Gömecek Olan FIFA 19 Tanıtıldı!

Electronic Arts, E3 2018 etkinliği kapsamında yeni oyunlarını resmen duyurdu. EA Sports bünyesinde tanıtılan popüler futbol oyunu FIFA 19 ise tüm zamanların en güçlü FIFA oyunu olmaya geliyor!

FIFA 19, PES 2019’un Elinden Şampiyonlar Ligi’ni Aldı!

Şampiyonlar Ligi lisansı 2018 sezonunun sonunda sona eren KONAMI, bilindiği üzere UEFA ile yeni bir sözleşme imzalamamıştı. Yapılan duyuruya göre Şampiyonlar Ligi lisansı, FIFA 19 ile beraber resmen EA Sports bünyesine geri döndü. Ezeli rakibinin elinden en önemli silahını alan FIFA, yeni oyunuyla beraber önemli bir güç kazanmış gibi görünüyor.

FIFA 19 ile beraber Şampiyonlar Ligi lisansı dışında bir önemli gelişme de The Journey modunda gerçekleşti. FIFA 16’dan beri Alex Hunter’ın kariyerini yönettiğimiz mod, bu sezon Hunter’a jübile yaptırıyor. Oyuncular, Alex Hunter’ın yanında kardeşi olan genç yetenek Kim Hunter’ı da seçebilecek. Ayrıca Kick Off modu arkadaşlara karşı doğrudan düello yapılabilecek şekilde yeniden düzenlenmiş. Son olarak Real Player Motion ile oyuncu hareketlerinin oyuna birebir aktarıldığını belirtelim.

PlayStation Store’da ön siparişe çıkan FIFA 19’un standart sürümü 359 TL’den alıcı buluyor. Oyuna bu yıl eklenen Şampiyonlar Ligi sürümü için ise cebinizden tam 449 TL çıkması gerekecek. 28 Eylül’de tüm platformlarda yayınlanacak olan fenomen oyunun göstereceği başarı ise şimdiden merak konusu olmuş durumda.

2000'li yıllarda çevirmeli ağ bağlantılarıyla beraber internet ile tanışan Batuhan, 2014 yılından itibaren çeşitli mecralarda teknoloji editörlüğü yapmaya başladı. Akıllı telefonlar ve donanım parçalarına karşı özel bir ilgisi olan editörün son adresi ise Donanım Arşivi oldu.