Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Octopath Traveler II’nin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Square Enix ve Acquire tarafından yakında çıkacak bir rol yapma video oyunu olan Octopath Traveler 2’den yeni bir fragman geldi. Aşağıdan izlenebilecek yeni fragman, oyunun iki ana karakteri olan Throne the Thief ve Temenos the Cleric’i tanıtıyor. Fragman ayrıca oyunda yer alan güncellenmiş iş sistemini ve oyuncuların orijinal oyuna göre sahip olacağı daha yüksek özgürlük derecesini de gösteriyor.

Octopath Traveler 2 Yeni Resmi Fragmanı

Sekiz yeni kahramandan ikisini daha ortaya koyuyor – Throne, Hırsız ve Temenos, Rahip – ve ayrıca size önceki oyundan daha fazla özgürlük veren güncellenmiş iş sisteminin ayrıntıları ve tüm ülkede ortaya çıkan loncalar hakkında.

-Resmi Fragman Açıklaması-

Octopath Traveler II, The Merchant & The Scholar fragmanı gibi şimdiye kadar yayınlanan tüm fragmanlar, daha çeşitli bir ortam, oyun iyileştirmeleri, bir gündüz ve gece sistemi ile orijinal oyuna göre kesin bir gelişme gösterdiğinden oldukça güzel bir şekilde şekilleniyor. Aşağıdaki genel bakışa göz atarak yaklaşan rol yapma oyunu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Oyunun Resmi Açıklaması

Hikaye, denizle bölünmüş bir doğu ve batı kıtasından oluşan bir ülke olan Solistia’da geçiyor. Büyük gemilerin işlek deniz yollarında seyrettiği ve buharın gücünün yeni teknolojileri doğurduğu hareketli bir dönem. Bazı insanlar sahnenin ve endüstrinin göz alıcı yıldızlarına hayran kalırken, diğerleri savaş, veba ve yoksulluktan gözyaşlarına boğulur. Bu uzak diyarda, farklı bölgelerden gelen sekiz gezgin, kendi sebepleriyle yola koyulur. Onların yerine geçin ve yolculuğunuz boyunca size yardımcı olacak benzersiz yeteneklerini kullanarak araziyi uygun gördüğünüz şekilde keşfedin.

Son olarak  Octopath Traveler II, 24 Şubat 2023’te dünya çapında PC(Steam), PlayStation 5, PlayStation 4 ve Nintendo Switch üzerinden piyasaya sürülecek. Ayrıca serinin ilk oyunu olan Octopath Traveler hakkında ki haberimize de aşağıdan göz atabilirsiniz.

Octopath Traveler Sistem Gereksinimleri

2003 yılında dünyaya gelen Emir Çiftci, yeni başladığı kariyerinde Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaya devam etmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Oyun Haberleri

Her ay düzenli olarak kontrol ettimiz Amazon Prime üyelerinin ücretsiz olarak erişebildiği Prime Gaming, hizmetinin kullanıcılarına Şubat ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu....

Oyun Haberleri

AMD tarafının hediye oyun kampanyaları 2023 yılında da aktif olarak devam ediyor. Ryzen 7000 serisi işlemci alımlarına hediye veren AMD aynı zamanda Ryzen 5000...