Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Octopath Traveler II’nin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Square Enix ve Acquire tarafından yakında çıkacak bir rol yapma video oyunu olan Octopath Traveler 2’den yeni bir fragman geldi. Aşağıdan izlenebilecek yeni fragman, oyunun iki ana karakteri olan Throne the Thief ve Temenos the Cleric’i tanıtıyor. Fragman ayrıca oyunda yer alan güncellenmiş iş sistemini ve oyuncuların orijinal oyuna göre sahip olacağı daha yüksek özgürlük derecesini de gösteriyor.

Octopath Traveler 2 Yeni Resmi Fragmanı

Sekiz yeni kahramandan ikisini daha ortaya koyuyor – Throne, Hırsız ve Temenos, Rahip – ve ayrıca size önceki oyundan daha fazla özgürlük veren güncellenmiş iş sisteminin ayrıntıları ve tüm ülkede ortaya çıkan loncalar hakkında.

-Resmi Fragman Açıklaması-

Octopath Traveler II, The Merchant & The Scholar fragmanı gibi şimdiye kadar yayınlanan tüm fragmanlar, daha çeşitli bir ortam, oyun iyileştirmeleri, bir gündüz ve gece sistemi ile orijinal oyuna göre kesin bir gelişme gösterdiğinden oldukça güzel bir şekilde şekilleniyor. Aşağıdaki genel bakışa göz atarak yaklaşan rol yapma oyunu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Oyunun Resmi Açıklaması

Hikaye, denizle bölünmüş bir doğu ve batı kıtasından oluşan bir ülke olan Solistia’da geçiyor. Büyük gemilerin işlek deniz yollarında seyrettiği ve buharın gücünün yeni teknolojileri doğurduğu hareketli bir dönem. Bazı insanlar sahnenin ve endüstrinin göz alıcı yıldızlarına hayran kalırken, diğerleri savaş, veba ve yoksulluktan gözyaşlarına boğulur. Bu uzak diyarda, farklı bölgelerden gelen sekiz gezgin, kendi sebepleriyle yola koyulur. Onların yerine geçin ve yolculuğunuz boyunca size yardımcı olacak benzersiz yeteneklerini kullanarak araziyi uygun gördüğünüz şekilde keşfedin.

Son olarak  Octopath Traveler II, 24 Şubat 2023’te dünya çapında PC(Steam), PlayStation 5, PlayStation 4 ve Nintendo Switch üzerinden piyasaya sürülecek. Ayrıca serinin ilk oyunu olan Octopath Traveler hakkında ki haberimize de aşağıdan göz atabilirsiniz.

Octopath Traveler Sistem Gereksinimleri

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştirme stüdyosu Motion Blur, yeni oyunları Black State‘i tanıttı. Üçüncü şahıs aksiyon-macera türündeki bu yeni yapım, PC platformu için Steam ve...

İnceleme

AMD Ryzen 5 8400F ve Ryzen 7 8700F model işlemciler merak edilen modellerden biri. Çünkü bu işlemciler AM5 sokete geçiş işlemcisi olarak görülüyor. Muhtemelen...