Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Nioh Serisi Dünya Çapında 7 Milyon Satıldı

Daha önce hakkında birçok haber yaptığımız Nioh serisinin bu gün itibariyle 7 milyondan fazla kopya sattığı açıklandı. Geliştirici bu haberi paylaştığı bir tweet ile oyun severlere duyurdu.

Oyunun geliştiricisi Team NINJA “Nioh franchise’ı dünya çapında sevk edilen 7 milyon birimi aştı. Nioh’un Şubat 2017’de ve Nioh2’nin Mart 2020’de piyasaya sürülmesiyle yıllar boyunca bizi destekleyen herkese bir dakikanızı ayırıp teşekkür etmek istiyoruz. Gelecekteki Team NINJA Studio projelerini dört gözle beklediğinizi umuyoruz!” diye belirtiyor.

Nioh, ilk olarak 2017’de PlayStation 4 için piyasaya sürüldü ve tüm DLC’leri içeren yeni bir sürüm, o yıl hem PS4 hem de PC için piyasaya sürüldü. Oyunun yeniden düzenlenmiş PS5 versiyonu geçen yıl piyasaya sürüldü. 2020 yılında oyunun dünya çapında 3 milyonun üzerinde kopya satmayı başardığı açıklandı. Nioh’un devamı olan Nioh 2, Mart 2020’de piyasaya sürüldü. Geçen yıl Team Ninja, Nioh serisinin dünya çapında 6 milyondan fazla sattığını duyurmuştu.

Oyunun en güncel versiyonu olan Nioh 2: Complete Edition hakkında bir bilginiz yoksa aşağıdan oyunun hikayesini okuyabilir ve fragmanını izleyebilirsiniz.

Oyunun Hikayesi

Bu acımasız mazocore Aksiyon RYO’da yapılan ölümüne bir savaşta korkunç Yokai ordularıyla çarpışmanın heyecanını yaşa. Kendi özgün ana kahramanını yarat ve seni Sengoku dönemi Japonya’sının harap olmuş bölgelerine götürecek bir maceraya atıl.

Oyunun Fragmanı 

Son olarak serinin ilk oyunu olan (Steam ve Epic Games) Nioh: Complete Edition’ın sistem gereksinimlerine buradan serinin ikinci oyunu olan (Steam ve Epic Games) Nioh 2: Complete Edition’ın sistem gereksinimlerine ise buradan ulaşabilirsiniz.

2003 yılında dünyaya gelen Emir Çiftci, yeni başladığı kariyerinde Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaya devam etmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Şu sıralar sizlere maalesef çok sayıda zam haberi yapmak zorunda kaldık. Geçtiğimiz günlerde de Spotify paketlerine zam yapmıştı. Steam platformu ise son zamanlarda bir...

Oyun Haberleri

Geçtiğimiz saatlerde yayımlamış olduğumuz haberle birlikte birçok AAA seviyesindeki oyuna inanılmaz derecede zamlar geldi ve bu zamlarla birlikte fiyatların hiperbolik bir şekilde artışına şahit...

Oyun İndirimleri

Epic Games, yıllardır yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5 ve Borderlands: The Handsome Collections ve Football Manager serisi gibi oyunları...

Teknoloji Haberleri

AMD’nin 3D V-Cache teknolojisini barındıran ilk işlemcisi olan Ryzen 7 5800X3D model işlemcisi beklenenin üzerinde bir performansla gelince insanlar bu teknolojiye ciddi anlamda sıcak...