Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Nioh Serisi Dünya Çapında 7 Milyon Satıldı

Daha önce hakkında birçok haber yaptığımız Nioh serisinin bu gün itibariyle 7 milyondan fazla kopya sattığı açıklandı. Geliştirici bu haberi paylaştığı bir tweet ile oyun severlere duyurdu.

Oyunun geliştiricisi Team NINJA “Nioh franchise’ı dünya çapında sevk edilen 7 milyon birimi aştı. Nioh’un Şubat 2017’de ve Nioh2’nin Mart 2020’de piyasaya sürülmesiyle yıllar boyunca bizi destekleyen herkese bir dakikanızı ayırıp teşekkür etmek istiyoruz. Gelecekteki Team NINJA Studio projelerini dört gözle beklediğinizi umuyoruz!” diye belirtiyor.

Nioh, ilk olarak 2017’de PlayStation 4 için piyasaya sürüldü ve tüm DLC’leri içeren yeni bir sürüm, o yıl hem PS4 hem de PC için piyasaya sürüldü. Oyunun yeniden düzenlenmiş PS5 versiyonu geçen yıl piyasaya sürüldü. 2020 yılında oyunun dünya çapında 3 milyonun üzerinde kopya satmayı başardığı açıklandı. Nioh’un devamı olan Nioh 2, Mart 2020’de piyasaya sürüldü. Geçen yıl Team Ninja, Nioh serisinin dünya çapında 6 milyondan fazla sattığını duyurmuştu.

Oyunun en güncel versiyonu olan Nioh 2: Complete Edition hakkında bir bilginiz yoksa aşağıdan oyunun hikayesini okuyabilir ve fragmanını izleyebilirsiniz.

Oyunun Hikayesi

Bu acımasız mazocore Aksiyon RYO’da yapılan ölümüne bir savaşta korkunç Yokai ordularıyla çarpışmanın heyecanını yaşa. Kendi özgün ana kahramanını yarat ve seni Sengoku dönemi Japonya’sının harap olmuş bölgelerine götürecek bir maceraya atıl.

Oyunun Fragmanı 

Son olarak serinin ilk oyunu olan (Steam ve Epic Games) Nioh: Complete Edition’ın sistem gereksinimlerine buradan serinin ikinci oyunu olan (Steam ve Epic Games) Nioh 2: Complete Edition’ın sistem gereksinimlerine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştirme stüdyosu Motion Blur, yeni oyunları Black State‘i tanıttı. Üçüncü şahıs aksiyon-macera türündeki bu yeni yapım, PC platformu için Steam ve...

İnceleme

AMD Ryzen 5 8400F ve Ryzen 7 8700F model işlemciler merak edilen modellerden biri. Çünkü bu işlemciler AM5 sokete geçiş işlemcisi olarak görülüyor. Muhtemelen...