Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Hitman 3 İlk Yeni Haritasını 26 Temmuz’da Ücretsiz DLC Olarak Alıyor

IO Interactive , Temmuz ayı yol haritasında Hitman 3’ün yeni haritası Ambrose Island’ın 26 Temmuz’da tüm oyunculara ücretsiz DLC olarak geleceğini duyurdu . Bu, oyunun geçen Ocak ayında piyasaya sürülmesinden bu yana ilk yeni haritasına işaret ediyor .

Fragmana bakılırsa Ambrose Island, dışlanmış bir isyancı tarafından yönetilen pis, tropikal bir bölge gibi görünüyor. IO Interactive, haritanın Andaman Denizi’nde faaliyet gösteren tehlikeli bir korsan çetesine ve birçok gizli sırra ev sahipliği yapan “gizli bir koy” ile “tamamen keşfedilebilir bir sandbox konumu” olduğunu söylüyor. Ayrıca, kilidini açmak için yeni hedefler, zorluklar ve ödüller ile birlikte gelecek.

Gecikmesi Beklenen Yeni Modun Telafisi Niteliğinde

IO Interactive ilk olarak, o zamanlar kod adı “Rocky” olan haritanın ön izlemesini bu yılın başlarında yayınlamıştı . Mayıs ayında oyun stüdyosu, Hitman 3’ün yakında çıkacak olan Freelancer adlı roguelike modunun gecikmesini telafi etmek için Ambrose Island’ın çıkış tarihini öne çıkardığını duyurdu . Yeni modun başlangıçta 2022 baharında çıkması planlanmıştı, ancak şimdi bu yılın ikinci yarısında gelmesi bekleniyor.

IO Interactive ayrıca yol haritasında bir dizi başka değişikliğe gittiğinide duyurdu. Himmapan Hotel 17 Temmuz’a kadar oyunun serbest dönüş yeri olarak değişiyor ve Wen Ts’ai’nin 15 Temmuz’da geri dönüş yapmasıyla Vicente Murillo’yu mevcut Zor Hedef olarak ekledi.

Son olarak Hitman 3 ülkemizde Steam ve Epic Games üzerinden Standart Edition paketi güncel olarak 299,00 TL ye satın alınabiliyor.

 

2003 yılında dünyaya gelen Emir Çiftci, yeni başladığı kariyerinde Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaya devam etmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Fiyat/performans odaklı sistemleri gerçekten seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız İncehesap Fornax toplama oyuncu bilgisayarı da bu tanıma bir hayli uyuyor. Fakat bu sistemi özel kılan...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, özellikle son zamanlarda çok fazla ekran kartı üretimi yapmaya başladı. Haliyle ortada şu an çok fazla model bulunuyor ve durum bazen kafa karışıklıklarına...

Oyun Haberleri

Her ay düzenli olarak kontrol ettimiz Amazon Prime üyelerinin ücretsiz olarak erişebildiği Prime Gaming, hizmetinin kullanıcılarına Aralık ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu....

Rehber

Discord platformu kısa süre içerisinde büyük başarılara imza attı diyebiliriz. Çok büyük topluluklar artık sohbet için Discord’u tercih ediyor. Haliyle günümüzde çok popüler bir...