Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Goat Simulator 3
Goat Simulator 3

Oyun Haberleri

Goat Simulator 3 İçin Çıkış Tarihi Yayımlandı!

Günümüzde hayvan tabanlı oyunlar ciddi anlamda yaygınlaşmaya başladı, bunlardan bir tanesi de öncülük etmeyi başaran “Goat Simulator” oldu. Aslında ilk başlarda birçok tepki toplamasıyla gündeme gelen “Goat Simulator” sonrasında birçok oyuncunun en sevdiği oyun unvanını almaya hak kazandı.

Goat Simulator 3

Birçok kişi serinin 2. oyununu beklerken ilginç bir adım atılarak direkt olarak 3. oyunun yolda olduğu açıklandı, o gün bugündür pek fazla açıklama yapılmamasına rağmen geçtiğimiz günlerde oyuna ait piyasaya sürülme tarihi açıklandı.

Goat Simulator 3; PS5, Xbox Series X/S Ve PC İçin Çıkış Yapacak!

Goat Simulator, Coffee Stain Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan üçüncü şahıs perspektifli bir aksiyon video oyunudur, yapım ilk defa Nisan 2014’te Microsoft Windows için piyasaya sürüldü.

Önerilen Yazı: Fortnite Mobile Nasıl İndirilir? 

Coffee Stain North’un yaratıcı direktörü Santiago Ferrero, “İnsanlar bize ölü bir atı dövmememizi söyledi ama kimse keçiler hakkında bir şey söylemedi, bu yüzden Goat Simulator 3‘ün çıkış tarihini duyurmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

“Pilgor’un tuhaflıklarını Kasım ayında oyunculara geri getirmekten tam olarak ‘gururlu olduğumuzu’ söyleyemem, ama kesinlikle yaptığımız şey bu,” diye ekledi. “Ve yılın o zamanında zaten evden ayrılmak için fazla bir nedeniniz olmayacak ekstra olarak eklemek gerekirse yeni bir Keçi tabanlı oyunu oynuyor olabilirsiniz.”

Goat Simulator 3 için ön siparişler açıldı, PC tarafında şu anlık sadece Epic Games tarafında bulunan oyunun orijinal bilgilendirme ve satın alım sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da oyunseverlere muhteşem bir sürprizle geldi. Bu haftanın gözdesi 140 TL değerindeki “Deliver Us Mars” adlı...

Teknoloji Haberleri

ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG Matrix GeForce RTX™ 4090 modeliyle mevcut ekran kartları arasında kutudan çıkar çıkmaz en yüksek saat hızı performansını sunarak...

Telefon Haberleri

Samsung’un yeni orta segment akıllı telefonu Galaxy A35’in özellikleri sızdırıldı. Cihaz, damla çentik tasarımını bırakarak delikli tasarımı benimseyecek. Ayrıca 120hz yenileme hızına sahip 6.6...

Oyun Haberleri

GTA 5’in çıkışının üzerinden tam 10 yıl geçti ve Rockstar Games‘in GTA 6’yı tanıtmasına sayılı günler kaldı. Gelişmeler heyecanla beklenirken, Rockstar Games’in oyuncuları heyecanlandırmak...