Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Ghostwire: Tokyo Sistem Gereksinimleri
Ghostwire: Tokyo Sistem Gereksinimleri

Sistem Gereksinimleri

Ghostwire: Tokyo Sistem Gereksinimleri 2023

Sizlerle düzenli olarak paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Ghostwire: Tokyo sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu insan bir oyunu bilgisayarına indirmeden önce sistem gereksinimlerini kontrol ediyor, böylelikle sisteminin o oyunu kaldırıp kaldırmayacağını oyunu indirmeden önce öğrenebiliyor. O yüzden bu bilgiler gerçekten işe yarayabiliyor.

Ghostwire: Tokyo Gereksinimleri Nedir?

Ghostwire: Tokyo, geleneksel Japon mitolojisi ve çağdaş korku unsurlarının eşsiz bir karışımını sunan birinci şahıs aksiyon-macera oyunudur. Oyuncular, gizemli kaybolmaların ardındaki sırları çözmek ve hayaletlerle dolu Tokyo sokaklarını keşfetmek için doğaüstü güçlere sahip bir karakteri kontrol ederler. Oyun, etkileyici görseller, sürükleyici hikaye anlatımı ve benzersiz dövüş mekanikleriyle dikkat çekiyor.

Ghostwire: Tokyo sistem gereksinimleri ve oyunun kaç GB yer kapladığı bilgisi aşağıda listelediğimiz gibidir. Bu verdiğimiz sistem gereksinimleri bilgilerine göre Ghostwire: Tokyo oyunu için bilgisayarınızın özelliklerinin yetip yetmeyeceğini genel olarak tespit edebilirsiniz.

Ghostwire: Tokyo Sistem Gereksinimleri (Minimum)

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)
 • İşlemci: AMD Ryzen 5 2600, Intel Core i7-4770K
 • RAM: 12 GB
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060, AMD Radeon RX 5500 XT
 • VRAM: 4 GB
 • Depolama: 20 GB (Ghostwire: Tokyo boyutu)

Ghostwire: Tokyo Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)
 • İşlemci: AMD Ryzen 5 3600, Intel Core i7-6700 ve üzeri
 • RAM: 16 GB
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1080, AMD Radeon RX 5600 XT ve üzeri
 • VRAM: 6 GB
 • Depolama: 20 GB (SSD Önerilir)

 

Ghostwire: Tokyo Kaç GB Yer Kaplıyor?

Ghostwire: Tokyo sistem gereksinimlerine göre bilgisayarınızda 20 GB yer kaplar.

Ghostwire: Tokyo Kaç Saat Sürüyor?

Oynayışınıza bağlı olarak ana hikayeyi 15 saat civarında bitirebilirsiniz. Yan görev gibi ekstra içeriklere yönelirseniz bu süre uzayacaktır.


Sistem Özelliklerini Öğrenme

Ghostwire: Tokyo sistem gereksinimlerini ve Ghostwire: Tokyo’nun kaç GB boyuta sahip olduğunu öğrendiniz, fakat bilgisayarınızın özelliklerini bilmiyorsanız, Windows’un arama kısmına “Aygıt Yöneticisi” yazın ve açın. Buradaki sekmelerden bilgisayarınızın bütün donanımlarını öğrenebilirsiniz.

Eğer sisteminizde yükseltme yapmak istiyorsanız Donanım Arşivi Forum’a konu açarak yardım alabileceğinizi unutmayın.

1998 Ankara doğumluyum, uzun yıllardır Donanım Arşivi'nde web sitesi yöneticiliği yapıyorum. Sizlere ürün incelemeleriyle ve teknoloji haberleriyle güncel, doğru içerikler sunmayı hedefliyorum. Aynı zamanda Donanım Arşivi Forum'da da yöneticilik yapmaktayım.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyunculara sunduğu ücretsiz oyunlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Bu hafta, nostaljik bir arcade oyun deneyimi sunan Arcade Paradise ve gerilim dolu atmosferiyle...

Oyun Haberleri

EA Sports, futbol tutkunlarının merakla beklediği FC 25’in resmi tanıtım fragmanını nihayet yayınladı. Bu yeni sürümde, Real Madrid ve İngiltere Milli Takımı’nın genç yıldızı...

Teknoloji Haberleri

El konsolları şu an için daha çok AMD’nin APU çözümlerinden yararlanıyor. Tabii ki Intel’in çözümleri de var fakat AMD’nin APU’ları kadar başarım gösteremiyorlar genelde....

Motorlu Taşıtlar

Xiaomi markası çok eski bir marka değil, hatta yeni bile sayılır. Fakat kısa sürede muazzam bir büyüme elde etti ve çok geniş bir ürün...