Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

For Honor Sistem Gereksinimleri
For Honor Sistem Gereksinimleri

Sistem Gereksinimleri

For Honor Sistem Gereksinimleri 2023

Sizlerle düzenli olarak paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize For Honor sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Bunun yanı sıra For Honor oyunu kaç GB yer kaplıyor? Gibi merak edilen sorulara da yanıt buluyor olacağız!

For Honor Sistem Gereksinimleri Nedir?

For Honor, savaşın onurunu ve cesaretini kutlayan bir oyundur. Bu oyun, farklı savaşçıların ve medeniyetlerin arasındaki çekişmeyi destansı bir şekilde sunar. Oyuncular, farklı savaşçı sınıflarını seçebilir ve bu savaşçılarla tarihi savaş alanlarında karşı karşıya gelirler. For Honor, eşsiz dövüş mekaniği ve gerçekçi savaş hareketleriyle dikkat çekiyor. Her saldırı ve savunma hamlesi strateji gerektiriyor ve oyuncuların reflekslerini ve taktiksel yeteneklerini sınıyor.

For Honor sistem gereksinimleri ve oyunun kaç GB yer kapladığı bilgisi aşağıda listelediğimiz gibidir. Bu verdiğimiz sistem gereksinimleri bilgilerine göre For Honor oyunu için sisteminizin yetip yetmeyeceğini genel olarak tespit edebilirsiniz.

For Honor Sistem Gereksinimleri (Minimum)

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 Bit)
 • İşlemci: AMD FX-4300, Intel Core i3-4150 ve üzeri
 • RAM: 4 GB
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1050, AMD Radeon RX 460
 • VRAM: 2 GB
 • Depolama: 90 GB (For Honor boyutu)

For Honor Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

 • İşletim Sistemi: Windows 8.1 / 10 (64 Bit)
 • İşlemci: AMD Ryzen 5 1400, Intel Core i5 7500 ve üzeri
 • RAM: 8 GB
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1080, AMD Radeon RX 580 ve üzeri
 • VRAM: 4 GB
 • Depolama: 90 GB

For Honor Kaç GB Yer Kaplar?

For Honor sistem gereksinimlerine göre bilgisayarınızda 90 GB yer kaplar.

For Honor Kaç Saat Sürüyor?

Oyunun ana hikayesini ortalama olarak 5 saatte bitirebilirsiniz. Bu süre oynayışınıza bağlı olarak azalabilir veya artabilir.

İlgili İçerik: For Honor, Samuray Sınıfı Videosu Yayınlandı!


Sistem Özelliklerini Öğrenme

For Honor sistem gereksinimlerini ve For Honor’ın kaç GB boyuta sahip olduğunu öğrendiniz, fakat bilgisayarınızın özelliklerini bilmiyorsanız, Windows’un arama kısmına “Aygıt Yöneticisi” yazın ve açın. Buradaki sekmelerden bilgisayarınızın bütün donanımlarını öğrenebilirsiniz.

Eğer sisteminizde yükseltme yapmak istiyorsanız Donanım Arşivi Forum’a konu açarak yardım alabileceğinizi unutmayın.

1998 Ankara doğumluyum, uzun yıllardır Donanım Arşivi'nde web sitesi yöneticiliği yapıyorum. Sizlere ürün incelemeleriyle ve teknoloji haberleriyle güncel, doğru içerikler sunmayı hedefliyorum. Aynı zamanda Donanım Arşivi Forum'da da yöneticilik yapmaktayım.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştirme stüdyosu Motion Blur, yeni oyunları Black State‘i tanıttı. Üçüncü şahıs aksiyon-macera türündeki bu yeni yapım, PC platformu için Steam ve...

İnceleme

AMD Ryzen 5 8400F ve Ryzen 7 8700F model işlemciler merak edilen modellerden biri. Çünkü bu işlemciler AM5 sokete geçiş işlemcisi olarak görülüyor. Muhtemelen...