Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Deadpool & Wolverine
Deadpool & Wolverine

Sinema Haberleri

Deadpool & Wolverine Filminden İlk Fragman Paylaşıldı!!

Hayranların yıllardır Marvel Sinematik Evreni‘nde izlemek istediği karakterlerden bir tanesi de şüphesiz Deadpool. Geçtiğimiz aylarda Ryan Reynolds, serinin üçüncü filmini etkileyici bir biçimde duyurdu ve artık karakterin Marvel Sinematik Evreni‘ne dahil olacağını resmi olarak açıklandı.

Geçtiğimiz aylarda coşkulu bir biçimde çekimleri başlayan ve her geçen gün yeni detaylar, bilgiler, fotoğraflar ve videolar paylaşılan yapımın çekimlerine Hollywood’da patlak veren grevler nedeniyle zoraki bir ara verildi. Geçtiğimiz aylarda yeniden çekimlerine başlanan ve yine geçtiğimiz haftalarda çekimleri sona eren filmden Super Bowl finali esnasında ilk fragman paylaşıldı.

Çekimleri oldukça erken bir zamanda sona eren bir yapımdan, bu kadar hızlı ilk fragman görmemiz oldukça taktir edilesi bir başarı. Ayrıca filmin isminin Deadpool 3 olmadığı ve beklendiği gibi Deadpool & Wolverine olduğu da resmen duyuruldu.

Deadpool & Wolverine’den Paylaşılan İlk Fragman

Filmden Paylaşılan İlk Poster

Marvel Sinematik Evreni‘nin en çok beklenen yapımı Deadpool & Wolverine‘den paylaşılan ilk paylaşılan fragman; Wade Wilson‘ın son filmden bu yana hayatını düzene soktuğunu, bir doğum esnasında ise özellikle Loki dizisinde sıkça gördüğümüz TVA tarafından kaçırılarak önce mahkum sonra ise çalışan olarak yer aldığını görüyoruz.

Marvel Sinematik Evreni‘nin en çok beklenen yapımı Deadpool & Wolverine, 26 Temmuz tarihinde izleyici karşısına çıkacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...

Oyun Haberleri

PlayStation, her ay olduğu gibi Mart ayı için de heyecan verici ücretsiz oyunları PlayStation Plus üyeleriyle buluşturuyor. Sony’nin bu ayki seçkisi, farklı türlerden dört...

Oyun Haberleri

Amazon, Mart ayında Prime Gaming abonelerine Fallout 2 ve Invincible Presents: Atom Eve dahil olmak üzere sekiz oyun sunuyor. İşte Mart 2024 boyunca Prime...

Sinema Haberleri

İlk filmi 2008 yılında izleyici karşısına çıkan ve gişede harikalar yaratan Kung Fu Panda serisi, 2016 yılında izleyici karşısına çıkan serinin üçüncü filminin ardından...