Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Deadpool & Wolverine
Deadpool & Wolverine

Sinema Haberleri

Deadpool & Wolverine Filminden İlk Fragman Paylaşıldı!!

Hayranların yıllardır Marvel Sinematik Evreni‘nde izlemek istediği karakterlerden bir tanesi de şüphesiz Deadpool. Geçtiğimiz aylarda Ryan Reynolds, serinin üçüncü filmini etkileyici bir biçimde duyurdu ve artık karakterin Marvel Sinematik Evreni‘ne dahil olacağını resmi olarak açıklandı.

Geçtiğimiz aylarda coşkulu bir biçimde çekimleri başlayan ve her geçen gün yeni detaylar, bilgiler, fotoğraflar ve videolar paylaşılan yapımın çekimlerine Hollywood’da patlak veren grevler nedeniyle zoraki bir ara verildi. Geçtiğimiz aylarda yeniden çekimlerine başlanan ve yine geçtiğimiz haftalarda çekimleri sona eren filmden Super Bowl finali esnasında ilk fragman paylaşıldı.

Çekimleri oldukça erken bir zamanda sona eren bir yapımdan, bu kadar hızlı ilk fragman görmemiz oldukça taktir edilesi bir başarı. Ayrıca filmin isminin Deadpool 3 olmadığı ve beklendiği gibi Deadpool & Wolverine olduğu da resmen duyuruldu.

Deadpool & Wolverine’den Paylaşılan İlk Fragman

Filmden Paylaşılan İlk Poster

Marvel Sinematik Evreni‘nin en çok beklenen yapımı Deadpool & Wolverine‘den paylaşılan ilk paylaşılan fragman; Wade Wilson‘ın son filmden bu yana hayatını düzene soktuğunu, bir doğum esnasında ise özellikle Loki dizisinde sıkça gördüğümüz TVA tarafından kaçırılarak önce mahkum sonra ise çalışan olarak yer aldığını görüyoruz.

Marvel Sinematik Evreni‘nin en çok beklenen yapımı Deadpool & Wolverine, 26 Temmuz tarihinde izleyici karşısına çıkacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Rehber

Oyunlarda yüksek FPS almak her oyuncunun hayali. Fakat bu hayale maalesef herkes ulaşamayabiliyor. Düşük bütçesi olanlar, eski bilgisayar kullanmak zorunda olanlar için oyunlarda yüksek...

Sinema Haberleri

Dünyanın en çok aboneye sahip olan ve ülkemizde de en çok tercih edilen dijital içerik platformu olan Netflix, oldukça geniş ve sürekli olarak genişlemeye...

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Teknoloji Haberleri

AMD’nin yeni nesil Ryzen 9000 serisi masaüstü işlemcilerinin yakında resmi olarak satışa sunulması bekleniyor. Fakat bu resmi satışlara gerek kalmadan bazı işlemci modellerinin testlerine...