Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Daredevil: Born Again, Karanlık Havaya Sahip Olmayacak

Marvel Sinematik Evreni‘nin en sevilen karakterlerinden biri olan Daredevil, Netflix‘te yayınlanan dizi ile gönülleri fethetmeyi başarmıştı. Hayranlar tarafından çok sevilen dizi 2018 yılında Netflix‘te yayınlanan 3.sezonun ardından ekranlara veda etmişti. Ancak Marvel, Comic-Con panelinde yaptığı duyuru ile karakterin resmen geri döndüğünü duyurdu.

Netflix dizisinin devamı niteliğinde olacak olan Daredevil: Born Again’den ilk bilgiler gelmeye başladı. Charlie Cox ve Vincent D’Onofrio‘ı tekrardan eski rollerinde yani Daredevil ve Kingpin olarak izleyeceğimiz dizinin 2024 yılının sonbahar aylarında Disney Plus üzerinden izleyiciyle buluşması planlanıyor.

Daredevil MCU’da Oldukça Önemli Bir Karakter

Çekimlerinin gelecek yıl başlaması planlanan diziden oldukça önemli bir detay öğrenildi. Spider-Man: No Way Home filmi ile MCU‘ya dahil olan Daredevil, gelecek hafta yayınlanmaya başlayacak olan She-Hulk dizisinde yer alacak. She-Hulk‘ın baş yazarı Jessica Gao, The Direct ile bir röportaj gerçekleştirdi.

Eh, her şeyden önce onu kullanabildiğimiz için şok olduk. Mesela, masada olduğunu ilk duyduğumuzda, yani inanamadık. Bir noktada, birisi ‘Şaka yapıyorum’ diyecek. ‘Bu acımasız bir şaka ve aslında ona sahip olamazsın’ gibi. Ve öylece devam etti ve devam etti.

Daredevil, Gelişmeye ve Sakinleşmeye Devam Ediyor

Charlie Cox ile çalışmaktan oldukça mutlu olduğunu dile getiren She-Hulk‘ın baş yazarı Jessica Gao, Daredevil‘in MCU‘da nasıl bir karaktere sahip olacağı hakkında da konuştu. Netflix ve Marvel ortak uyarlaması yapımda, karakterimiz karanlık bir havaya sahipti. Ancak bu durum MCU‘da değişecek gibi gözüküyor.

Ve Charlie çok harika. Her şeyi yapmak için çok istekli ve harika bir aktör ve harika bir insan. Onu ve Daredevil’ı dünyamıza getirmenin çok eğlenceli yanı, insanların zaten çok güçlü bir Daredevil görmüş olmasıydı. dramatik, biraz ağır, çok karanlık, düşünceli. Ve bunu yapabilmek çok eğlenceliydi – ve bunu MCU’daki her karakter kamera hücresiyle yapıyoruz – onları tanıdığınız ortamdan alıyoruz ki bu çok daha dramatik ve aksiyon odaklı bir rol, çok daha fazlası. Daha ciddi tarafta, onları dünyamıza getiriyoruz ve She-Hulk tonunda oynamaya başlıyorlar. Ve keşfetmeleri gerekiyor ve biz de o karakterin daha hafif bir yanını görüyoruz.

Daredevil, karakter gelişimi olarak oldukça iyi bir yere doğru ilerliyor. Ancak maalesf ki karakterimizi agresif ve karanlık olarak şuanlık izlemeyeceğiz.

Kaynak; The Direct

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, GeForce RTX 4090 ekran kartını piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra bazı kullanıcılar bu ekran kartlarının 12VHPWR adı verilen yeni güç konnektörlerinin eridiğini,...

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...