Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Haber

She-Hulk’tan Daredevil’i Gördüğümüz Yeni Fragman Geldi

Marvel Sinematik Evreni hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Birçok yeni karakter ve hikayenin işlenmeye başladığı evrene gün geçtikçe yeni yapımlar eklenmeye devam ediyor. Özellikle 4.evre ile oldukça farklı bir yöne evrilen MCU, farklı hikayeleri bizlere sunmaya başladı.

Marvel Studios, yayınlanma tarihine çok az kalan yeni dizisinden oldukça ilgi çekici fragman yayınladı. Daha önce yayınlanan fragmanın sonunda MCU‘da yer alacak Daredevil‘i ilk defa köstümlü olarak görmüştük. Ancak yeni fragmanda daha da yakından görüyoruz.

She-Hulk Yeni Fragmanı

https://twitter.com/SheHulkOfficial/status/1555977005027540992

Charlie Cox, Daredevil rolünü Spider-Man: No Way Home filminde tekrardan yenilemişti. Comic-Con panelinde yapılan açıklana ile Daredevil: Born Again dizisi duyuruldu. Ancak bu dizi yayınlanana kadar karakteri birçok yapımda izleyeceğiz.

MCU’da Yer Alan Daredevil

Netflix ve Marvel ortak yapımı dizide yer alan Daredevil‘a göre kostümün tamamen değiştiğini görüyoruz. Yeni kostüm sizlere Iron Man‘i andırabilir. Ancak Marvel, çizgiromanlar da yer alan kostümü MCU‘da kullanmayı tercih ediyor.

17 Ağustos tarihinde Disney Plus üzerinde izleyiciyle buluşacak olan She-Hulk dizinin ilk sezonu 9 bölüm uzunluğunda olacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Fiyat/performans odaklı sistemleri gerçekten seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız İncehesap Fornax toplama oyuncu bilgisayarı da bu tanıma bir hayli uyuyor. Fakat bu sistemi özel kılan...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, özellikle son zamanlarda çok fazla ekran kartı üretimi yapmaya başladı. Haliyle ortada şu an çok fazla model bulunuyor ve durum bazen kafa karışıklıklarına...

Oyun Haberleri

Her ay düzenli olarak kontrol ettimiz Amazon Prime üyelerinin ücretsiz olarak erişebildiği Prime Gaming, hizmetinin kullanıcılarına Aralık ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu....

Rehber

Discord platformu kısa süre içerisinde büyük başarılara imza attı diyebiliriz. Çok büyük topluluklar artık sohbet için Discord’u tercih ediyor. Haliyle günümüzde çok popüler bir...