CS:GO’nun Efsane Haritası Dust 2 Tamamen Yenilendi!

CS:GO’nun Efsane Haritası Dust 2 Tamamen Yenilendi!

Dünyanın en fazla oynanan multiplayer oyunlarından Counter Strike: Global Offensive‘in meşhur haritası Dust 2, tamamen yenilenerek güncellendi. Oyuncuların 1 numaralı haritasının yeni hali ve yeni özellikleri haberimizde!

Dust 2 haritası çıktığı ilk günden bu yana neredeyse hep aynı şekilde karşımızdaydı. Bugün yayınlanan güncelleme ile beraber modernize edilen ve yeni özellikler eklenen harita, artık grafik açısından da zamanı yakalamış oldu. Grafik kalitesinin 4 kat arttırıldığı belirtilen açıklamada, harita içi hassasiyetin de arttırıldığına vurgu yapıldı.

Bunun yanı sıra oyundaki önemli bölgelerin adında da değişiklikler oldu. B bomba bölümü Kasbah, A bomba bölümü Otel Aurore olurken, diğer bölümlerin adları aynı kaldı. Ayrıca B bölümündeki kapalı bina da üstü yıkılarak aydınlatılmış. Güncellemeyi son beta programına katılarak yükleyebilirsiniz.

2000'li yıllarda çevirmeli ağ bağlantılarıyla beraber internet ile tanışan Batuhan, 2014 yılından itibaren çeşitli mecralarda teknoloji editörlüğü yapmaya başladı. Akıllı telefonlar ve donanım parçalarına karşı özel bir ilgisi olan editörün son adresi ise Donanım Arşivi oldu.