Cooler Master’dan Mekanik ve Kablosuz Klavye!

Cooler Master, ilk kablosuz mekanik klavye modeli olan SK621’i duyurdu. Bluetooth ve %60 mekanik kullanım imkanı sunan Cooler Master SK621 ile ilgili detaylar haberimizde!

Cooler Master SK621: Yarı Mekanik ve Bluetooth Klavye!

Cooler Master SK621, tüm temel özelliklere sahip 65 tuşlu kompakt tasarımlı bir mekanik klavye. SK621, anahtar olarak Cherry MX’in yeni düşük profil kırmızı anahtarlarını kullanıyor. Kablosuz hibrit tasarım, kullanıcıların tercihe bağlı olarak kablolu veya kablosuz kullanım arasında seçim yapmasını sağlıyor. Klavye aydınlatma ile birlikte 14 saat pil ömrü sunarken, arka aydınlatma kapalı iken 4 aya kadar pil ömrü sunabiliyor.

Cooler Master Portal yazılımı ile makro ve aydınlatma profilleri kolayca ayarlanabilir. Klavyenin bilgisayara bağlantısı ise USB Type-C ile sağlanıyor. Cooler Master’ın tüm klavye modellerinde bulunan On-the-Fly kontrolü sayesinde yazılıma ihtiyaç duymadan aydınlatma ve makro ayarlarını klavye üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca Windows kilidi açma/kapama tuşu ile kolay bir şekilde oyun moduna geçebilirsiniz.

Cooler Master Çevre Birimleri Genel Müdürü Bryant Nguyen açıklamasında “SK621’i tasarım ve işlevselliği düşünerek tasarladık. Özellikle hareket halindekiler için, gündüz çalışanlar ve gece oyuncuları için.” diyor.

(Basın bülteninden derlenmiştir.)

2016 yılından bu yana Donanım Arşivi internet sitesinde teknoloji editörlüğü yapıyorum. Hayatım boyunca teknoloji ile iç içe olduğum için bu konuda öğrendiklerimi büyük bir heyecanla paylaşıyorum.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin