Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Avengers: Kang Dynasty
Avengers: Kang Dynasty

Sinema Haberleri

Avengers: The Kang Dynasty’yi Shang-Chi Yönetmeni Yönetecek

Marvel Sinematik Evreni hız kesmeden genişlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen San Diego Comic-Con panelinde birçok yeni Marvel dizi ve filmi duyuruldu. “The Multiverse Saga” olarak isimlendirilen dönem ise 2 Avengers filmi ile sona erecek.

Resmi olarak duyurulan Avengers: The Kang Dynasty ve Avengers: Secret Wars filmleri için yeni detaylar gelmeye başladı. Her ne kadar geçtiğimiz haftalarda Russo Kardeşler bu yapımları yapmak istediklerini açıklasa da, Marvel tercihini başka yönetmenden yana kullandı.

Destin Daniel 2 Filmi Beraber Yönetecek

Marvel Sinematik Evreni‘nin 4.fazında izlediğimiz Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filminin yönetmeni, Destin Daniel Cretton 5.Avengers filminin yönetmen koltuğunda oturacak. Her ne kadar bu durum resmi olarak açıklanmış olmasa da güvenilir haber kaynağı The Hollywood Reporter tarafından onaylandı.

Destin Daniel Cretton 5.Avengers filmi ile aynı anda Shang-Chi‘nin devam filmini de yönetecek. İki ayrı yapımın tek isim tarafından aynı zaman diliminde yönetilmesi hata mı olacak ilerleyen sürçte göreceğiz.

Peki sizce Marvel, doğru bir karar mı aldı? Yoksa 5 ve 6.Avengers filmlerini Russo Kardeşler mi yapmalıydı? Avengers: Secret Wars’ın ise henüz yönetmeni belli değil.

Kaynak; The Hollywood Reporter

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Electronic Arts ve BioWare, merakla beklenen yepyeni tek oyunculu fantezi RPG deneyimi Dragon Age: The Veilguard’ın ilk anlarından oluşan oynanışa dair bir ilk gösterim yaptı....

Oyun Haberleri

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan Ücretsiz Oyun Günleri’ni duyurdu. Bu kampanya, oyunculara...

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştiricisi Shadowfall Studios, oyun dünyasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. PlayStation’ın partnerleri arasında yer alan bu stüdyo, Türk mitolojisinden ilham alarak...