Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Avengers: The Kang Dynasty’yi Shang-Chi Yönetmeni Yönetecek

Marvel Sinematik Evreni hız kesmeden genişlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen San Diego Comic-Con panelinde birçok yeni Marvel dizi ve filmi duyuruldu. “The Multiverse Saga” olarak isimlendirilen dönem ise 2 Avengers filmi ile sona erecek.

Resmi olarak duyurulan Avengers: The Kang Dynasty ve Avengers: Secret Wars filmleri için yeni detaylar gelmeye başladı. Her ne kadar geçtiğimiz haftalarda Russo Kardeşler bu yapımları yapmak istediklerini açıklasa da, Marvel tercihini başka yönetmenden yana kullandı.

Destin Daniel 2 Filmi Beraber Yönetecek

Marvel Sinematik Evreni‘nin 4.fazında izlediğimiz Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filminin yönetmeni, Destin Daniel Cretton 5.Avengers filminin yönetmen koltuğunda oturacak. Her ne kadar bu durum resmi olarak açıklanmış olmasa da güvenilir haber kaynağı The Hollywood Reporter tarafından onaylandı.

Destin Daniel Cretton 5.Avengers filmi ile aynı anda Shang-Chi‘nin devam filmini de yönetecek. İki ayrı yapımın tek isim tarafından aynı zaman diliminde yönetilmesi hata mı olacak ilerleyen sürçte göreceğiz.

Peki sizce Marvel, doğru bir karar mı aldı? Yoksa 5 ve 6.Avengers filmlerini Russo Kardeşler mi yapmalıydı? Avengers: Secret Wars’ın ise henüz yönetmeni belli değil.

Kaynak; The Hollywood Reporter

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Bugünkü incelememizin 2 farklı konuğu bulunuyor. Bugün, sizler için AMD Ryzen 9 7950X ve AMD Ryzen 5 7600X model yeni işlemcilerin yazılı incelemesini gerçekleştiriyoruz....

İnceleme

Toplama oyuncu bilgisayarı inceleme serimize İncehesap “Crown” sistemle birlikte devam ediyoruz. Bu sistem aslında Nvidia ekran kartı kullanmak isteyenlerin tercih edeceği sistemlerden biri. Yani...

Teknoloji Haberleri

Intel, merakla beklenen “Raptor Lake” kod adlı 13. nesil işlemcilerini en sonunda resmi olarak tanıttı! Bu lansman AMD Ryzen 7000 serisi işlemcilerin NDA’inin kalkmasından...

Oyun Haberleri

Bu yazın başlarında PS5 üzerinden piyasaya sürülen yeni Spiderman oyunu  Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in pc sürümü içinde fragman yanınlandı. Açıkçası Miles Morales, PS5’te zaten...