Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Russo Kardeşler, Secret Wars’u Yapmak Istiyorlar

Marvel Sinematik Evreni hız kesmeden genişlemeye devam ediyor. Birçok yeni karakter ve hikayenin işlenmeye başladığı evrene gün geçtikçe yeni yapımlar ekleniyor. Comic-Con etkinliğinde ise birçok yeni yapım duyurulacak. Ancak hala daha MCU‘da anlatılmayı ve yapılmayı bekleyen bir sürü hikaye bulunuyor.

Marvel Sinematik Evreni yönetmenlerinin kendilerine verilen konsept ne olursa olsun uygulamak için geniş bir serbestliğe sahip olmaları gerekiyor. Uzun zamanın yanı sıra ise franchise hakkında bilgi sahibi olmaları ve uzun vadeli planlar ortaya koymaları gerekiyor. Russo Kardeşler‘de bu yönetmenlerden sadece birisi. MCU‘nun oldukça ses getiren yapımlarını bu kardeşler üstlendi.

Kaptan Amerika: Kış Askeri, Kaptan Amerika: İç Savaş, Avengers: Infinity War ve End Game gibi unutulmaz filmler bu kardeşlerin elinden çıktı. Yeni filmleri olan The Gray Man‘in galasında konuşan usta yönetmenler, Marvel’da yapmak istedikleri birçok yapım olduğunu açıkladı.

Secret Wars Devasa Bir Proje Olacak

Bu yapımlardan bazıları proje çok büyük altından kalkayamız korkusu ile gerçeğe dönüşemiyor. Resmi olarak açıklanmasa da bu kaygıların kurbanı olan bir yapım bulunuyor; Secret Wars. Evet Secret Wars söylentileri uzun zamandır dolanıyor. Joe Russo, Deadline ile yaptığı ropörtajda bu konu hakkında konuştu.

Marvel‘e olan sevgimiz, çocukken okuduğumuz ve aşık olduğumuz kitaplara dayanıyor. Büyürken hayran olduğumuz tek seri ise Secret Wars‘dı. İnanılmaz iddialı bir yapım olacağı kesin. Hatta Infinity War ve Endgame‘den daha büyük olurdu. Evet bu inanılmaz bir girişim. Secret Wars’u konu alan iki film yapması oldukça zor. Yani bu Infinity War ve Endgame‘den daha büyük iki film daha yapmayı hayal etmeye çalışıyoruz. Ancak bunu sanırım es geçmek zorunda kalacağız.

Marvel, Secret Wars projesine şuan için devasa büyüklükte olduğu için sıcak bakmıyor. Ancak ilerleyen yıllarda bu proje neden gerçeğe dönüşmesin?

Kaynak; Deadline

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik adımlar atmaya devam ediyor. En son güncelleme ile birlikte, sohbet filtreleme özelliği platforma eklenmiş durumda. Bu yeni özellik, kullanıcıların...

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...

Teknoloji Haberleri

HP, oyuncular için yeni bir bütçe dostu monitör olan HP Omen D27qs’i tanıttı. Uygun fiyatına rağmen iyi özellikler sunan monitörün detaylarına bir göz atalım....