Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Russo Kardeşler, Secret Wars’u Yapmak Istiyorlar

Marvel Sinematik Evreni hız kesmeden genişlemeye devam ediyor. Birçok yeni karakter ve hikayenin işlenmeye başladığı evrene gün geçtikçe yeni yapımlar ekleniyor. Comic-Con etkinliğinde ise birçok yeni yapım duyurulacak. Ancak hala daha MCU‘da anlatılmayı ve yapılmayı bekleyen bir sürü hikaye bulunuyor.

Marvel Sinematik Evreni yönetmenlerinin kendilerine verilen konsept ne olursa olsun uygulamak için geniş bir serbestliğe sahip olmaları gerekiyor. Uzun zamanın yanı sıra ise franchise hakkında bilgi sahibi olmaları ve uzun vadeli planlar ortaya koymaları gerekiyor. Russo Kardeşler‘de bu yönetmenlerden sadece birisi. MCU‘nun oldukça ses getiren yapımlarını bu kardeşler üstlendi.

Kaptan Amerika: Kış Askeri, Kaptan Amerika: İç Savaş, Avengers: Infinity War ve End Game gibi unutulmaz filmler bu kardeşlerin elinden çıktı. Yeni filmleri olan The Gray Man‘in galasında konuşan usta yönetmenler, Marvel’da yapmak istedikleri birçok yapım olduğunu açıkladı.

Secret Wars Devasa Bir Proje Olacak

Bu yapımlardan bazıları proje çok büyük altından kalkayamız korkusu ile gerçeğe dönüşemiyor. Resmi olarak açıklanmasa da bu kaygıların kurbanı olan bir yapım bulunuyor; Secret Wars. Evet Secret Wars söylentileri uzun zamandır dolanıyor. Joe Russo, Deadline ile yaptığı ropörtajda bu konu hakkında konuştu.

Marvel‘e olan sevgimiz, çocukken okuduğumuz ve aşık olduğumuz kitaplara dayanıyor. Büyürken hayran olduğumuz tek seri ise Secret Wars‘dı. İnanılmaz iddialı bir yapım olacağı kesin. Hatta Infinity War ve Endgame‘den daha büyük olurdu. Evet bu inanılmaz bir girişim. Secret Wars’u konu alan iki film yapması oldukça zor. Yani bu Infinity War ve Endgame‘den daha büyük iki film daha yapmayı hayal etmeye çalışıyoruz. Ancak bunu sanırım es geçmek zorunda kalacağız.

Marvel, Secret Wars projesine şuan için devasa büyüklükte olduğu için sıcak bakmıyor. Ancak ilerleyen yıllarda bu proje neden gerçeğe dönüşmesin?

Kaynak; Deadline

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da oyunseverlere muhteşem bir sürprizle geldi. Bu haftanın gözdesi 140 TL değerindeki “Deliver Us Mars” adlı...

Teknoloji Haberleri

ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG Matrix GeForce RTX™ 4090 modeliyle mevcut ekran kartları arasında kutudan çıkar çıkmaz en yüksek saat hızı performansını sunarak...

Telefon Haberleri

Samsung’un yeni orta segment akıllı telefonu Galaxy A35’in özellikleri sızdırıldı. Cihaz, damla çentik tasarımını bırakarak delikli tasarımı benimseyecek. Ayrıca 120hz yenileme hızına sahip 6.6...

Oyun Haberleri

GTA 5’in çıkışının üzerinden tam 10 yıl geçti ve Rockstar Games‘in GTA 6’yı tanıtmasına sayılı günler kaldı. Gelişmeler heyecanla beklenirken, Rockstar Games’in oyuncuları heyecanlandırmak...