Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Avengers: Kang Dynasty’nin Senaristi Belli Oldu

Marvel Sinematik Evreni hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Birçok yeni karakter ve hikayenin işlenmeye başladığı evrene gün geçtikçe yeni yapımlar eklenmeye devam ediyor. Özellikle 4.evre ile oldukça farklı bir yöne evrilen MCU, farklı hikayeleri bizlere sunmaya başladı.

Marvel Studios geçtiğimiz haftalarda 3 yıl aradan sonra düzenlenen Comic-Con etkinliğinde, “The Multiverse Saga” ismini verdiği 4.fazın devamı niteliğinde olan 5 ve 6.faz yapımlarını resmen duyurmuştu. Duyurulan yapımlar arasında hayranların merakla beklediği Marvel‘in bir sonraki büyük projelerinden birisi olan Avengers: Kang Dynasty‘de bulunuyor.

Bu yapım hakkında henüz çok fazla detay açıklanmadı. Ancak yavaş yavaş yapım hakkında bazı bilgiler gün ışığına çıkmaya başladı.

Avengers: Kang Dynasty Emin Ellerde

Deadline‘ın Marvel‘e yakın kaynaklarından elde ettiği bilgilere göre, Avengers: Kang Dynasty’nin senaristi yakın zamanda izleyeceğimiz Ant-Man ve Wasp: Quantumania yazarının kendisi olacak. Yani Avengers: Kang Dynasty filminin senaryosunu Jeff Loveness kaleme alacak. Daha önce açıklanan bilgilere göre filmin yönetmen koltuğunda Destin Daniel Cretton oturacak.

Aslında bakıldığı zaman Ant-Man ve Wasp: Quantumania filminin direk olarak Avengers: Kang Dynasty filmine direk olarak bağlanacağı düşünüldüğünde iki filmin senaryosunun düşünülerek kaleme alınması oldukça doğru haber.

Kaynak; Deadline

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Şu sıralar sizlere maalesef çok sayıda zam haberi yapmak zorunda kaldık. Geçtiğimiz günlerde de Spotify paketlerine zam yapmıştı. Steam platformu ise son zamanlarda bir...

Oyun Haberleri

Geçtiğimiz saatlerde yayımlamış olduğumuz haberle birlikte birçok AAA seviyesindeki oyuna inanılmaz derecede zamlar geldi ve bu zamlarla birlikte fiyatların hiperbolik bir şekilde artışına şahit...

Oyun İndirimleri

Epic Games, yıllardır yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5 ve Borderlands: The Handsome Collections ve Football Manager serisi gibi oyunları...

Teknoloji Haberleri

AMD’nin 3D V-Cache teknolojisini barındıran ilk işlemcisi olan Ryzen 7 5800X3D model işlemcisi beklenenin üzerinde bir performansla gelince insanlar bu teknolojiye ciddi anlamda sıcak...